reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Ja nie glaskam az tak duzo. ;-)
Alka mineral grey ale ciezko go dostac. Teraz widze, ze babka na allegro juz nie ma tego koloru wiec sie chyba załapałam na ostatnia sztuke:tak:

ja tez mykam. Milego dziona grils
 
z tym niegłaskaniem to chodzi o niepobudzanie macicy czy coś w tym stylu, ale dokładnie nie wiem...:)

ja tam smyram brzuchola, ale nie za często:) jakoś ciężko mi się przyzwyczaić, że faktycznie tam ktoś siedzi:D i daje o sobie coraz częściej znać:D szczególnie w nocy....mam nadzieję jednak, że dzidzia nie będzie nocnym markiem po mamusi:D
 
Witajcie znowu;-) Wróciłam niedawno od lekarza. Dostałam tabletki na te skurcze i twardnienie brzucha. Lekarz mi powiedział, że nie ma się co martwić jak występują ok. 10-12 razy w ciągu doby. I te tabletki (Acard 75 mg) hamują skurcze. I od teraz runda co 2 tyg do lekarza. Trochę jestem spokojniejsza, mimo, że dalej mnie boli podbrzusze.
Do tego mam jakiś syndrom żyły dolnej( chyba taka nazwa) , że nie mogę pod żadnym pozorem leżeć, ani siedzieć prosto tylko na boku -_-
A wiadomość z ostatniej chwili, mamuśka mi mówiła, że teraz w pepco są promocje, na śpioszki, pajacyki i jakieś dresiki, obiecała podskoczyć tam i coś kupić małemu :) niby na stronie pepco są promocje ukazane. Ale nie sprawdzałam jeszcze.
 
Ja staram się głaskać pod wieczór kiedy moja kluska daje nieźle do wiwatu. Też coś słyszałam o pobudzaniu macicy przez głaskanie, ale ile w tym prawdy, niewiem. Przekonamy się na własnej skórze. Wiecie dziewczynki wczoraj byłam na wizycie kontrolnej, z usg, nie ma jak to podejrzeć co twoje dziecko robi :p i po zważeniu wyszło mniej o 1 kg niż przed 3 tyg. Lekarz stwierdził że tak też może być, najważniejsze że dzidzia ma swoją prawidłową wagę, to już 1650 g ... Nieprawdopodobne jak rośnie. Później w drodze powrotnej do domu, mąż stwierdził nasze dziecko objada moją żonę doszczętnie :p:p Niech zabiera co najlepsze, a co :):):) Pozdrawiam was dziewuszki znad Odry :)
 
skończyłam się depilować :happy:
Własnie zamierzałam się iść kąpać i wiecie co zobaczylam?
Jestem załamana....
Nie mam roztepów, brzucha... ale zauwazyłam chyba tzw "hemoroida"... :eek: taki malutki... no chyba, że jestem przewrażliwiona, ale podlamałam się strasznie i czytam:

"Przyczyną pojawiania się hemoroidów mogą być częste w ciąży problemy z regularnym wypróżnianiem oraz ucisk macicy na jelita."

Nie odczuwam dyskomfortu zwiazanego z tym. Nie boli, nie piecze.

Musze iśc jutro do lekarza... aaaaa czemu ja?:-(
 
Wpadłam w panikę przeczytałam ulotkę tych tabletek i pisze, że zakazane jest w III trymestrze ciąży !!! to co mi ten debil przepisuje !!! a ja wzięłam jedna. Teraz leżę i ryczę:no: obiadu nie mam siły zrobić, tak mnie boli brzuch i plecy, kur***człowiek wraca od ginekologa i się boi dalej, że coś jest nie tak. Jak coś pojadę na IP. wnerw.....
 
Justyś!:) spokojnie! 1 tabletka to nie dużo...zadzwoń do tego lekarza i dowiedz się o co kaman!!:* i spokojnie kochana, bo stresem bardziej dzidzi szkodzisz!!

a u mnie P. zabrał się za malowanie:D hihi....co oznacza, że już niedługo będę mogła zabrać się za urządzanie na poważnie kącika dla Hanki:D:D:D
 
reklama
chodzi o kwas acetylosalicylowy i krzepniecie, w 3 trymestrze zwykle niewskazany, ale niektore ciezarne musza go przyjmowac ze wzgledu na swoje problemy z krazeniem przez cala ciaze. Chyba jak lekarz zapisal to wiedzial co robi, zalezy jak dlugo masz brac...spokojnie zadzwon i niech Ci wytlumaczy Justys dlaczego
 
Do góry