reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

BLANKA ja mialam dzis podobny koszmar z kuciem córeczki. Wnioski się z 7 razy. Żyłki pekaly bo ona plakala podobno. Ale w końcu udało się w nozce..

Pytałam juz wczesniej alr moje pytanie zaginelo w gaszczu nowych postów :) czy mamy cyckowe nadal maja wyciekajace mleko z piersi lub pełne wkladki po nocy. Boje sie ze przez stres zwiazany ze szpitalem trace pokarm. Od wczoraj wieczór wkladki suche, piersi flaki.. mala coraz rzadziej kupke robi..
 
reklama
Kamag- a ile Twoja dzidzia ma? Mój ciągle na cycku wisi, cycki flaki a pokarm mam:) dopiero po kilku godzinach takie pełniejsze się robią. Dziś mi trochę pocieklo rano ale nie zawsze mi sam wycieka pokarm.

nisiao- a jaką wysypkę ma Kinga? Bo mój też ma krostki pojedyncze glownie na czolku i policzkach, i wlasnie jak placze czy sie zlosci to bardziej intensywne są..
 
Kamag ja karmie piersia i czesto wkladki mam przemoknięte ale piersi nie jakos napęczniale tylko ze jak karmie jedna piersia to z drugiej wycieka mi mleko
 
Kamag absolutnie nie mysl o utracie pokarmu, wrecz przeciwnie. Ja tez mam flakj a pokarm jest, twardsze sie robia jak maly je zadziej niz zwykle. Moj tez zadzziej robi kupki, reguluja sie. A Ty jak go karmisz to patrz na maluszka i mysl o tym jak lyka jak sie slodko jego brzuszek napelnia i jak mu dobrze i Tobie jak dobrze ze go karmisz. Duzo plynow pij.

Pustisz to mam nadzieje ze maz jejdosadnie powiedzial ..

Co do kladzsnia na boku to mozna zwiniety kocyk w rulonik podlozyc lrzy brzuszku i plekach by maliszek sie nie obrucil. Ja juz nie podkladam bo maly sammpodnosi glowke.
 
WIOLKA, DONA mala ma 3 tyg. I do tej pory było ok. Mala robila kilka razy dziennie kupki takie jajecznicę. A dzis 3 kupki takie raczej kleksy rzadkie. Wiem że jak będzie głodna a w piersiach będzie pusto to bedzie placz. I boję sie za ladą chwila to nastąpi:(
 
Kamag spokojnie dużo pij, kup sobie herbatkę laktacyjną a na pewno bedzie dobrze, jak chcesz karmic to nie poddawaj sie tylko czesto przykladaj mala do piersi. wiesz po jakims czasie karmineia można miec kryzys laktacyjny , ale jak bedzeisz dbac o laktację to nie powinna sie skonczyc.
 
Kamag, ja miałam taki kryzys i na szczęście wyszłam z tego. Wiem, że mleka było sporo mniej bo wtedy jeszcze ściągałam laktatorem. Teraz karmię tylko piersią i w sumie nie wiem, ile młody je. Wiem tylko, że musi z obu piersi jeść bo z jednej mu nie wystarcza. Kiedy karmię jedną piersią, z drugiej cieknie mi mleko, ale tylko wtedy, gdy piersi są naprawdę pełne, jak np. głodomór ciągnął cyca przed godziną to mało leci albo nic.


Kurna, rozstępy nowe mi wychodzą mimo, że smaruje się regularnie i chudnę wolno... grrrr :wściekła/y:
 
reklama
Pustiszi współczuję z teściową... Niestety też to znam... :crazy:
Nisiao u mnie dzisiaj była położna kazała przemywać buzię przegotowaną wodą osuszać pieluszką i smarować np bephantenem. Mówiła że to może kilka tygodni trwać.
Kamag myśl pozytywnie, bo pewnie stres i zmęczenie dają się we znaki.... Pij dużo wody i herbatkę laktacyjną i musi być ok.
A u nas maludek dzisiaj spokojny, odsypia chyba ferie, kiedy starsi byli w domu :-D
 
Do góry