reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
witam w nowym roku. Wracam do żywych. Sylwestra spędziłam w szpitalnym łóżku. przed północą dostałam takich boleści żołądka że chodziłam na kolanach po pokoju i błagałam męża by dzwonił po pogotowie. Pan z karetki mnie zjechał, że z bólem brzucha ich wzywam. Wlali we mnie 7 kroplówek ( 3 przeciwbólowe i rozkurczowe, 4 nawadniające bo byłam odwodniona). No i mi przeszło jak ręką odjął. Pewnie dziś by mnie wypisali ale nie chciałam spędzać nocy w pustym szpitalnym łóżku więc wczoraj wieczorem wypisałam się na własne żądanie.

co tu taka cisza??
 
Laura wszystkiego najlepszego! :)

Jutro imprezka już część jedzonka gotowa a teraz do 21 w pracy :(

Akuku wow karmnić 2 naraz chyba ciężko Emil moze byc za bardzo zadrosny może lepiej już go odzwyczajać żeby zapomniał?

Tina rok to o rok wiecej niż ja :p
 
Monika tak chyba zrobie bo wlasnie boje sie zazdrosci i tego "cofania" sie do czasow niemowlecych Emilka. Bede wolala sciagnac mu do butli raz dziennie niz karmic 2-ke ;)
Ale jeszcze nie wiem jak bedzie. Zobaczymy.
 
Hej dziewczyny:)

No i mamy styczeń:) Wkroczyliśmy w sezon urodzinowy :))))

Mój Filipas jutro ma swe pierwsze urodzinki, powiedzcie kiedy ten rok zleciał???

Pozdrawiam Was ! pozniej wejde poczytac co i jak u Was:)
 
reklama
Laurko, Filipku wszystkiego najlepszego!!!

Akuku osobiście też bym oduczyła cycuszka zanim dzidzia pojawi sie na świecie. mój był taki cycuszek a teraz juz zapomniał i łyka mleko z butli aż miło patrzec:)
 
Do góry