reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Siva jak ja wracalam do pracy to tez sie martwilam jak z cycaniem i powiem Ci ze dzieci sie dostosowuja do sytuacji. Emil odrazu nauczyl sie zasypiac bez chca przy tacie lub babci ;)
Z kazdym usypial inaczej. A w sumie nie zastepowalam mu posilkow tylko jak mnie nie bylo to babcia czy tata dawali co innego.

Na chce ograniczyc karmienia Emilka w nocy. Tzn chcialabym zostawic do usypiania w dzien i wieczorem... a maly ssak wisi na mnie cala noc !
 
Siva my mała do mm przyzwyczajalismy regularnie co wieczór od jakiś.3-4miesiexy...na początku oczywiście nie chciała ale ka kladlam się z nią ja sobie na Brzuchu i mój S zabawial ja zabawkami tańczył żeby nie widziała.ze.od.dołu czai się butelka i tak co wieczór i zaczęła pić coraz więcej więcej i w końcu przystały być potrzebne zabawki nie wypijala całej butli ale coraz więcej i więcej,ale tylko wieczorem udawało się.... Straszny cycocholik z niej był ale dzień przed sylwestrem.moja.mama.mówi nie dawaj jej już cyca tak nagle i nie dałam.jej wieczorem zasnęła, poznoej się obudziła oczywiście żeby pocycac... Pokrzyczala Pokrzyczala przetrzymalam widziała ze nic nie ugra dałam.jej wody mleka trochę wypiła przytuliłam zaczęłam mówić że kocham,śpiewać i usunęła o to dodało mi skrzydeł, że dam radę... Obudziła się jeszcze dwa razy dałam.jej wody jak nie pomogło mleka i nie ma juznodwrotu dzisiaj obudziła się raz dałam.jej mleka pospiewalam i usnela! Normalnie jestem z niej mega dumna!!!
 
Tina jezeli ciaA nie jest zagrozona to nie ma przeciwwskazan do karmienia piersia w ciazy.
Dla mnie jedynym problemem jest bol sutkow a raczej prawego sutka kiedy Emil ssie. Zaczelo sie od zatoru i mam nadzieje ze niedlugo minie.

Ogolnie mozna karmic w ciazy a potem w tandemie - mleko dostosowuje sie do kazdego dzieciaczka... aczkolwiek ja soe jeszcze zastanawiam czy sie na to zdecyduje.

Alexa karmilam rok i 3 miesiace jakos czyli do ok 5 miesiaca ciazy chyba odstawil sie bardziej sam..z tym ze on nie mial problemu z piciem z butelki.

Emilek w sumie tez juz z butli pije..ostatnio dawalam mu wode..

Tina a jak bylo z pobudkami jak mala byla na cycu jeszcze ? Bo widze ze w ciagu 2 dni jest duza roznica.

Chyba ze wzgledu na sen odstawie go w nocy.. zmeczona jestem pobudkani pierdylion razy.
 
Akuku ona bardzo często mi.się budziła w nocy i długo cycala zrobiła sobie ze mnie smoczka śpi ze mną i czasem miałam.wrażenie ze jak tylko zmienia Pozycję jest od razu szukanie cyca i krzyk dlatego sama.jestem w szoku ze aż tak łatwo idzie!!!!
 
Bardzo bym chciala karmic przynajmniej 2 lata ale jesli nie dan rady piersia to bede sciagac i dawac w kubeczku/butelce ;)

Triche sie boje jak by to wygladalo kiedy malyy sak bedzie przy piersi a Emil mialby patrzec..lub karmic 2 naraz? Nie wiem chyba bym nie dala rady. Ale mam jeszcze chwile.

Dziewczyny ostatnio czytam o fotelikach samochodowych i przypomnialam sobie o tym facecie co wymyslil fotwlik anecia safety capsule ... fajny bezpieczny.. ciekawe ile kosztuje. Szukam gdzie mozna kupic.
 
Tina oj chyba w nocy pojdzie w ruch butla. Bo on juz nie je w nocy bo mleko nie leci non stop tylko ssie na sucho .. mnie to boli i nie ma sensu sie meczyc.

Bede probowac na wodzie ale wlasnie calkowicie zabiore piers w nich..bo probowalam co drugie karmienie piers na zmiane z woda i nic to nie dalo..
 
No Wika dostaje teraz butle.jak widzę ze woda.nie wystarczy ale.chwilę poście pobije i tez nie chce... Może przestanie mi się Wogole budzić jak zobaczy ze cycka.nie ma.wiec.się nie opłaca :p ja ogólnie chciałam.karmić tylko do jesieni żeby zacząć się leczyć ale nie chciała odpuścić może.teraz tez troszkę jakby dorosła do tego hehe uważam.ze.rok to.i tak dobry wynik ;p
 
reklama
Do góry