reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Hej babeczki ;-)

Fifka jeszcze raz najlepszosci dla Adrianka!

Akuku kobieto Ty czasem odpoczywasz???? A z uczuleniem Emilka to Ci współczuję . Tez jestem na kurz uczulona ...Więc wiem co to znaczy.

Fifka, tak samo jak i u nas. Nataniel zawsze na anty z tym przytulaniem, a Filip to taki mały pieszczoch uwielbiam jak bawilmy sie na dywanie on podchodzi do mnie wdrapuje sie na kolana tak przodem do mnie i swoimi łapkami bierze mnie za buzie i daje całuski :))) Kochany mój! :tak:

Spać poszedł chwilę po północy. Ja juz zaczynam odczuwać mega zmęczenie tymi zarwanymi nocami:)
 
Fifka raz jeszcze 100 latek dla Adrianka,dużo zdrówka,radości
Jak to zleciało,teraz z każdymi urodzinami wspomnienia odzywają z tamtego czasu.
Akuku wpsółczuję malukiemu,że tak się męczył,te duszności piszesz,że z kurzu??tzn ta alergia.To teraz będzie brać jakies leki na tą alergie i przy okazji trzeba zminmalizować te najwięsze łapacze kurzu typu firany itp?

Marika
gratulacje z okazji pierwszych ząbków :)

Ja dzwoniłam do pediatry w sprawie tej wysypki.Wyszło coś podobnego właśnie jak wcześniej.
Kiedy Kinga miała szczepienie,chyba te ostatnie w czerwcu...możliwe że potem wyszła ta plamka czerwona sucha z czasem znikła i zrobiła się wiksza,potem znikła znowu się pojawiła.teraz jest tego na plecach więcej i z przodu na klatce piersiowej jedna.
Wcześniej brałysmy ten syrop ketotifen zyrtec i zeszło w między czasie jeszcze maść elocom i ani śladu.Jak zeszło,to zmienszyłam dawkę zamiast dwa razy dziennie to dawałam raz dziennie 5 kropel zyrtecu i 2,5 ml syropu ketotifen.Potem odstawiłam całkiem,nawet miesiąca nie dostawała tego składu i znowu wyszło.

Plecki obsypane,znowu te skupiska chrostek czerwonych które zczasem robia się jasne i suche...
Czasem podczas jedzenia wokół ust ma zaczerwienienie jak obmyje woda na koniec,posmaruje kremem jaśnieje,ale tez ma te miejsca wrażliwe.

Dzwonilam do tej lekarki i jeszcze mam podawać ten syrop i krople,boję się czy to jakoś nie obciąży wątroby Kindze,te lekarstwa,ale w sumie jej to pomoże,ale czy to też nie za długo łykanie tego syropu więcej niż miesiąc?
POwinnam ufać lekarce i tak podawać,może niepotrzebnie potem zmniejszalam dawkę.
Już nie mogę doczekać się tej wizyty u alergologa może nam coś więcej powie,o co chodzi bo chcialabym wyelimnować Kindze dany alergen,żeby jej sie te ojawy skórne nie objawiały tak.

No i stosuje ten Mediderm na skorę.
 
m wczoraj miał wolne jak się okazało bo miał isc do pracy...no i siedzieliśmy długo...jak poszliśmy spac to zamiast spac to nie spaliśmy:zawstydzona/y::zawstydzona/y: w końcu kolo 5 zasnelismy hehe i zaraz przyszedł Alex..obudzil Emilka potem Viki...m wstal do dzieci wyszykowal ich do szkoły zawiozl. jak wrocil zabral Emilka i ja spalam do prawie 12 :D tak wiec jestem jak nowo narodzona :D

Nisiao z tym kurzem to my sami tak myslimy bo katar się zaczal odkad "bawil się odkurzaczem" a w dniu duszności siedział przy odkurzaczu jak ja sprzatalam...

teraz ma katarek taki wodnisty i chyba zadzwonię do przychodni czy mu inhalator dac..

dobra zmykam bo musze do sklepu i biszkopt wstawić bo minionka robie na 1 grudzień :)

miłego dzionka :D

Fika jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla Adrianka !!!

Dzisiaj kończysz 1 Roczek.
To w dorosłość pierwszy kroczek.
Żebyś zdrowo się chował,
Rodziców zawsze słuchał,
Radośnie się bawił,
Nowych rzeczy szybko uczył,
Świat wokół Ciebie poznawał,
I często się uśmiechał.
By twe dzieciństwo było piękne i radosne
Jak rozkwitające kwiaty na wiosnę.
!00 Lat Adrianku :D
 
Fifka najlepszego dla roczniaka to już się zaczyna??
Mnie trochę nie bylo bo te zajęcia to gorzej jak żłobek smarki po pas :-o właśnie w nich toniemy :'(
 
Fifka sto lat dla Adrianka!!!!!!!!!!!! Niech zdrowo rośnie:-)

No to i Zosia ma zapalenie oskrzeli,super 2*zapalenie płuc + zapalenie oskrzeli:baffled: I jeszcze Szymon całą noc wył bo ząb boli,u dentysty buzi nie chce otwierać i dupa...:crazy:
 
Fifka sto lat dla Adrianka - i dla Ciebie mamuśko :) Pamiętam jak rok temu ryczałam z nerwów jak się okazało że to już.... Byłam przerażona tym tempem i właściwie, to tak mnie to przestraszyło że zaczęłam więcej leżeć dbać itd...
Masakra jak ten rok zleciał...

U nas chyba alergia na czekoladę... z miesiąc temu m dł młodemu gryza i wyszedł wtedy liszaj na policzku, 2 dni temu kupiłam nowe paluszki lajkonika dziecięce czekoladowe i młody podjadł i liszaj na policzku...'

uciekam bo spalę placki ziemniaczane :)
 
reklama
Do góry