reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Blaka mam nadzieje że Filip spał do rana a ty wstałaś jak nowo narodzona:), my ząbkowanie przechodzimy w miare łagodnie, oprocz luźniejszej kupki własciwie nie wiedzialam ze wychodza zęby aha no i gorszego snu ale jakos bardzo złego wiec nei stosuje na razie żadnego specyfiuku.
 
reklama
BLANKA ja własnie zakupiłam tąCamilię i w sumie Kindze pomogło na ząbki,bo plakała i płakała więc w ońcu wkropiłam ampułkę pomlackala i niebawem się uspokoiła,już wiele mam sobie je chwaliło.

Dona wiesz,że u nas jest podobnie,tzn z tymi cwiczeniami,Kinga teraż się tak odgina przy tych ćwiczeniach,że nie jest już łatwo,ile razy trzeba podchody robić żeby chociaż przez chwilę,odgina się,wypina,wykręca-sama wiesz.
Ja tu sobie nie potrafie czasem poradzić a rehabilitantka z ośrodka ma to samo przy Kindze,ćwiczy przy mnie i widzę co się dzieje,nie dość że nie wspólpracuje Kinga to jeszcze na rehabilitacji placze okropnie.Rehabilitantka ma dość widac i mowi,że ona w tym wieku dzieci to już wygania z rehabilitacji,że kInga za późno przyszła.

No i zajęcia to mamy co dwa co 3 tygodnie,bo teraz wypadły i jest tyle co ja sama w domu ćwiczę i martwi mnie to,bo w lutym kontrola u neurologa i jest warunek,że jak Kinga będzie juz wstawać i chodzić przy meblach raczkować to nas z ośrodka wypisują.No alejak mamy tak rzadko zajęcia,przecież jak fachowiec wykonuje taie ćwiczenia to lepiej chyba a tu mamy tak rzadko....
 
Nisiao u nas też ostatnio z ćwiczeniami troszkę na bakier było bo maly dużo chorował, zapalenie oskrzeli, pozniej piekielna ospa, jeszcze teraz szczepienie a kiedys rehabilitant powiedzial ze po szczepieniu nie mozna 3 dni cwiczyc a obecnie rehabilitantka mowi ze przez tydzien, wiec maly ma totalny luz. tyle że on juz śmialo przy meblach chodzi, ale widac ze miesnie brzuszka są bardzo słabe i ten brzuszek jest taki wydęty do przodu. my na kontole mamy przyjsc, bo nie wiem czy pisalam, za 3 miesiace jak maly bedzei juz prawdopodonei sam chodzil bo lekarz rehabilitacji chce zobaczyc jak stawia nóżki i jak uklada sie cialo i wtedy podejmie decyzje czy dalej rehabilitacja czy już nie. a co do rehabilitantki tej waszej to moim zdaniem jakas dziwna skoro z rehabilitacji "wyrzuca" 10 miesięczne dzieci. a jaka wy metoda ćwiczycie z Kinią?
 
Ostatnia edycja:
Miałyśmy taka koszmarna noc, że podlamalam się psychicznie. W dzień odsypialam z Laura. Już nie wiem co jej jest. Czy to brzuszek ją boli, czy ząbki

Współczuję tych rehabilitacji. Serce się kraja, ale to dla dobra dzieciaczków.
Ją się czaje z pobraniem krwi u Laury. I tak jest nieufna do obcych a tu będą ją klucza i nie wiadomo, jak pójdzie
 
Ja tylko wpadam sie pochwalic ze zalozylam sobie firme oczywiscie pod nazwa AgatasCakes ;)
Otwarta od jutra...a raczej od dzisiaj juz.

Dzis 3 osoby zamowily torty w tym jedna 2 torty ;)

Najpierw mam minionka potem pingwiny z madagascaru potem anne i olafa z frozen..ni i juz zamowienia na styczen luty marzec.. nie duzo ale sa ;)

Kolezanka ktora robi torty w moim miescie jest tak zazdrosna ze az mi przykro ;( cks zagadywala ze podniosla ceny.. zalewne chce bym ja podnioa zeby ludzje do niej chodzili...ale nie ma tak latwo.
Przykro mi ze nasza znajomosc sie konczy..ja jestem mila ale jak mi ostatnio odpowiada na rozne pytania go az nke mam ochoty z nia rozmawiac..

Zmykam spac bo jutro ide sie na kursy pozapisywac i konto w banku ltworzyc...

Dzis z emilkiem byljsmy na basenie (prywatnie nie na zajeciach) i cieszyl ske bardzo ..nurkowal z radosci. Kopal nozkami jak zabka by dollynac do zabawki..

Skrki ze nic nke odpisuje..jestem na bierzaco e miare ale juz sil brak.
 
Witam z rana :)

Akuku gratki kobieto pracująca i niech Ci się wiedzie;-)

Dona nic z tych rzeczy:) Mały spi jak spał- zasypia ok 1 i spi jak zając pod miedzą . co i rusz wstaje, nosze go i odkładam...tak do rana ! Camilia czy pomaga? moze ciut.

Zmęczenie materiału mam, oj i to jeszcze jak!

U nas wczoraj troszkę snieg padał, tak się cieszyłam jak dziecko:) Ale zanim wyszłam z Filipkiem to juz po sniegu sladu nie było!

Marika, witaj w klubie z koszmarnymi nocami:szok:
 
Witam się i ja po długiej przerwie - chociaaż czytam codziennie:)

Akuku gratulacje! A pracujesz jeszcze w tesco czy już zrezygnowałaś? Niestety ale z koleżanką to już się pewnie nie dogadasz...

Blanka współczuję nocek - i dlatego Julka śpi z nami, bo inaczej było tak samo.


A teraz się jej poprzestawiało i śpi od 22-23 do 9-9.30 z kilkoma pobudkami w nocy, więc dla mnie spoko;)

Marika biedna Laurcia, oby tylko się dobrze wkłuli jak już pójdziecie ioby te nocki się poprawiły...

Dona, Nisiao szacun za tą rehabilitację bo ja mam problem małą przewinąć;)
 
Akuku gratulacje i otwarcia firmy i że robisz to co kochasz :) i nie przejmuj się koleżanką - jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził.

Blanka współczuje tych nie przespanych nocek:( oby szybko mu to minęło.
 
reklama
Akuku gratuluję firmy. Masz fanpaige na fb? Ja też otwieram. Całe życie handlowalam wiec znów zacznę.
U nas tez pomaga camilla na ząbki chwalw sobie juz Przy 3 Dziecku.
Mala chodzi jeszcze niepewnie ale jakos jej się udaje
 
Do góry