reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Witam Dziewczyny:)
Dawno tutaj nie zaglądałam widzę, że Wasze dzieciątka troche chorują u nas też Filip ma od tyg katar i zamiast przechodzic to jakby sie nasilił i paskudnei kaszle :( Do tego w tamtym tyg wychodziły dwie jedyneczki u góry i był okropnie zgryzliwy nic nie chciał jeść, w nocy płakał. Na szćześci epomału wychodzimy na prostą. Filipek ma juz 4 ząbki :) i wkońcu zaczyna jeść więcej rzeczy w kawałkach (np. warzywka) do tej pory się dławił ;/

Dużo zdrówka Waszym Kochanym Dzieciaczkom :*
 
reklama
Katar trwa zwykle tydzień,także poczekamy i będę widzieć bo w nocy nie kaszle,tylko w dzień a teraz ma taka produkcję śliny łooo matko,strumieniami płynie jak wczesniej nie potrzebowalam aż tak dawać sliniaków tak teraz zakładam :-):-),bo bluzeczki zaraz mokre na wylot.

Dona
pisałaś,że już syn chodzi przy meblach,to fajnie !ro robi postepy.

Mnie to czasme martwi,że siada mała coś,ale raczkowania zero a o wstawaniu już nie wspomnę...ctakże na roczek to ja nie mam nadziei na kroki pierwsze.
 
nisiao Filip od niedawna pełza dopiero raczkować jakby zaczynał, zrobi parę kroczków na kolankach. W łóżeczku czasem ten tylko na kolankach się dźwignie. Nie ma się co martwić, każde dziecko ma swój czas. Ja długo czekałam zanim pierwszy raz sam usiadł.
 
hej dziewczyny

rok temu poszlam do szpitala z holestazą ciążową a po 3 dniach niespodziewanie zajęłam z moim Antosiem drugie miejsce na podium u styczniowych maluszków :).
od wczoraj moja kolezanka jest w szpitalu i ma bole, dzisiaj albo jutro powinna urodzic druga córeczkę. trzymajcie kciuki zeby poszlo szybciej niz później.

wczoraj bylam z Antkiem u neurologa i poweidziala ze jest bardzo fajnie, ze dobrze sie rozwija i stawia nóżki bo dzieci z obnizonym napieciem najczesciej nie potrafia prawidlowo utrzymac ciezaru ciala. tak sie ucieszylam że chociaz jeden lekarz zauwaza jego postepy. bardzo go pochwalila za odrzucenie miksowanych rzeczy i jedzenie obiadow w kawalkach bo dzięki temu ćwiczy napiecie w jezyku o czym ja z racji wykonywanej profesji tez wiedzialam. tak że jakies światełko w tunelu dobrych wieści:)

no a z gorszych rzeczy starsza znowu przeziebiona i katar juz przeradza sie w kaszel. rece zalamac mozna.

przepraszam ale nie mam czasu poczytac co u was, zycze tak w ciemno wszystkim zdrowka

aha i dodam jeszcze bo zapomnialam ale bol podbrzusza przypomnial mi o tym ze dostalam @, po roku czasu, wkurzam sie bo poprzednim razem jak mi zalezalo aby starac sie o drugie dziecko to po 16 miesiacach i to wywolywano mi tabletkami, a teraz frania przyszla sama bez tabletek i niechciana:)
 
Ostatnia edycja:
Donka tak właśnie myślałam.dzisiaj ze zaraz drugi styczniowy maluszek przestanie być niemowlęciem ;))) czekamy na urodzinki ;)) powiedzcie.mi.zmienialyscie juz dzieciaczkom foteliki??? Jakie polecacie?
 
Marika wspolczuję tych bólów łowy,nie da sie wtedy.
Dona to super wiadomości,dobrze że taka pozytywna diagnoza neurologa i z obserwacji widzi że wszystko idzie w dobrym kierunku,wtedy się wie,że ten wysiłek z rehabilitacjami itd przynosi efekty
Tina ja tak całkiem niedawno zmieniłam fotelik w 8 miesiącu,kupiliśmy taki od 0-18kg a zastanawiałam się nad tym od 9-25kg wtedy jeszcze Kinga stabilnie nie siedziała.Z firmy Caretero,w opiniach całkiem dobrze wypada ten fotelik,ale polecają też tem Romer King lub Maxi Cosi


Czy Wasze dzieci przechodziły już 3dniówkę,podobno do 1 szego roku zycia to przechodza, my jeszcze nic i aż się boję,b czasem te temperatury są mega wysokie.W 3dzień wychodzi wysypka

Tiaaa ciekawe czy ja to rozpoznam jak Kinga ma stale tą wysypkę na pleckach,te placki i drobniejsze krostki.


Chodzę zmierzła bom na diecie :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nisiao my mieliśmy 3dniówkę na Wielkanoc:confused: Najpierw gorączka 3 dni,a później tak ją wysypało że masakra!!!Najbardziej na twarzy...Myślę że odróżnisz te wysypki...

ło jej jaka ja dziś zalatana!!!Świąteczne zakupy prawie skończone-prezenty też,dziś jeszcze z bratem wybierałam dla dzieciaków w 5.10.15 super okazje -20% jak kupujesz 2 rzeczy i -30 jak trzy lub więcej więc się obkupiliśmy.
A ja odkryłąm swoją pasję i tworzę stroiki świąteczne,kartki i takie inne :-) jak zgram zdjęcia to się pochwalę


Zosia ma już chyba 8 zęba:szok: chodzi już jak rakieta,sama kuca i wstaje,sama bez podtrzymania umie wstać:-) i wszystko to Kot albo nie nie nie i kręci głową:-D Na każde pytanie jest odpowiedź Kot:-D
 
Do góry