reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

hej kochane!
Zdałam egzaminy na 5 i 4,5! :-) a praca dyplomowa zaakceptowana przez pania promotor!:-) teraz to ciesze sie swietami na maxa;-)

milego wieczoru:tak:
 
reklama
Siva nie mam wyboru ! Kruszynka w brzuszku daje o sobie znac i zaslania mi rolety w oczach kilka razy na dobe ! Masakra ! Gdybym nie musiala to bym z lozka nie wychodzila..hmm no chyba ze jesc tzn zrec, bo jedzeniem tego nazwac nie moge... mieszam starsznie ! Krem z bitej smietany z nutella zagryzam kabanosem ! Hahaha zasypiam karmiac Emila ..
Na swieta nie mam nic procz pierogow w zamrazalniku! Jutro bede robic... ale duzo nie robie bo kto to zje ?
Tzn mowie ze nie duzo a i tak pewnie sie uzbiera ;)

Nie dosc ze nic na swieta nie zrobilam (a moglam np makowca zrobic i zamrozic ...czy np paszteciki z kapusta i grzybami...) to mam 3 torty ! Jeden na 24.12 i 2 na 25 ! Mial byc jeszcze jeden ale kobitka zrezygnowała a ja juz figurki zrobilam ;/

Ogolnie czuje sie dobrze tylko to jedzenie mnie dobija bo sie nafutruje a potem nie mam sily ! Masakrejszyn ;)

Emilek juz wiecej probuje chodzic wiec na dniacglh bedzie biegania ;)
Nie wiem czy dzis siedziec i zrobic jedna figurke czy zostawic na jutro ;) alez sie leniwa zrobilam ! Bez m bym miala syf w domu ! Biedny po nocce wraca i sprzata bo sie ruszyc nie mozna ;/
 
Kasia gratulacje! Nie wiem jak ty to zrobiłaś zajmując się jednocześnie Areczkiem? Ja się cieszę że już mam koniec bo teraz przy Wojtusiu chyba bym nie dała rady:)

Akuku dobrze że chociaż maleństwo jest w stanie cię zmotywować do odpoczynku:) pamiętam że mi też się zdarzało pomimo spania w nocy że w dzień musiałam uciąć sobie drzemkę. A co do takiego jedzenia to jeszcze trochę i powinno być chyba lepiej. Fajnie że będziecie z Ilkasią znów mamami bo nam wspomnienia wracają jak to było w ciąży.
 
Akuku, to dobrze że znajdujesz czas na odpoczynek! A z jedzeniem się nie wysilaj - w końcu to tylko dwa dni świąt ;)
U nas Lenka też lada moment ruszy - na razie rajd na czterech pod choinkę ;)
Wczoraj udało mi się nagrać jak Lena stoi sama bez trzymanki I robi tany do muzyki z telewizora :) Jak mi się uda to wrzucę film.
Miłego dnia!
 
Siva ja nie znajduje czasu na odpoczynek tylko mowie spie na stojaco..
Co do jedzenia to chyba mam mdlosci z rana a potem nadrabiam..szczegolnie wieczorami..nie wiem chyba moj mkzg jest wtedy wylaczony ; D
Dzks o 3 nad ranem zjadlam tabliczk czekolady ;/ jeszcze nie spalam..
Pospalam ^ godzin a czuje sie jakbym 2 spala.
 
reklama
Do góry