aob66
Moderatorka
Witam znow po dluzszej przerwie, ale mam wytlumaczenie, ze w koncu czuje, ze jestem w ciazy ;-)
Troszke poczytalam, ale i tak malo wiem;-)
Alecta zdrowka zycze no i z okazji wczorajszej rocznicy slubu najlepsze zyczenia, a core z okazji urodzin tez sciskam:-):-)
Susel tez chce masaz taki profesjonlny ach..
Agulqa stol super i gdybym miala normalne mieszkanie (a wynajmujemy i to malutkie - typowo dla 1 osoby badz ewentualnie pary) to bym kupila duzy rodzinny stol.. a tak 3 osob nie mam gdzie poadzic
Nulini powodzenia dla meza w pierwszym dniu pracy:-)
Poza tym juz nie pamietam kto i co pisal i za to przepraszam, ale to moja najwieksza dolegliwosc w ciazy chyba - brak pamieci krotkotrwalej
ze skupieniem sie tez mam problem, a co do zebow.. chcialam sie rejstrowam na maly przeglad, ale terminow nie ma i zrezygnowalam
Zazdrosze wam tych remontow i urzadzania pokoi dla malenstw.. U mnie tylko tyle, ze mam lozeczko i nowa szafe, bo tyle ciuszkow co dostalam i dostaje dla malego to szok
tez juz wypralam do rozm 68, ale ciagle cos dochodzi...
Aaaa i tez chodze do szkoly rodzenia i mi sie podoba
na kazdych zajeciach daja jakies "prezenty" a wczoraj bylam na warztatach z pierwszej pomocy malym dzieciom
Troszke poczytalam, ale i tak malo wiem;-)
Alecta zdrowka zycze no i z okazji wczorajszej rocznicy slubu najlepsze zyczenia, a core z okazji urodzin tez sciskam:-):-)
Susel tez chce masaz taki profesjonlny ach..

Agulqa stol super i gdybym miala normalne mieszkanie (a wynajmujemy i to malutkie - typowo dla 1 osoby badz ewentualnie pary) to bym kupila duzy rodzinny stol.. a tak 3 osob nie mam gdzie poadzic

Nulini powodzenia dla meza w pierwszym dniu pracy:-)
Poza tym juz nie pamietam kto i co pisal i za to przepraszam, ale to moja najwieksza dolegliwosc w ciazy chyba - brak pamieci krotkotrwalej
ze skupieniem sie tez mam problem, a co do zebow.. chcialam sie rejstrowam na maly przeglad, ale terminow nie ma i zrezygnowalam
Zazdrosze wam tych remontow i urzadzania pokoi dla malenstw.. U mnie tylko tyle, ze mam lozeczko i nowa szafe, bo tyle ciuszkow co dostalam i dostaje dla malego to szok
tez juz wypralam do rozm 68, ale ciagle cos dochodzi...Aaaa i tez chodze do szkoly rodzenia i mi sie podoba
na kazdych zajeciach daja jakies "prezenty" a wczoraj bylam na warztatach z pierwszej pomocy malym dzieciom

;-)
niech mi tylko jutro ich pokaże,to będą widzieć ciężarną matkę w akcji