reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
hej ja z przełomu grudnia i stycznia obecnie pełny 6 tydzień. TP między 29 grudnia a 2 stycznia ale zadomowiłam się już na grudniówkach. Zakładka dla styczniówek pojawi się jak kwietniówki spadną do mamusiek więc pewnie lada moment.
 
Hej. ja mam nadzieje na bycie styczniową mamą.

ciąza jeszcze nie potwierdzona u lekarza. z @ termin na ok 06.01.15
 
Witam,jutro zrobię teścior i być może też do Was dołącze,dziś 30 dc-zwykle 28.Dwa miesiące temu straciłam 5 tyg ciąże i teraz się boje testować,ale mam nadzieję :tak:
Tak naprawdę to jestem zdziwiona,że nie ma jeszcze styczniówek 2015,bo ja w sumie termin bym miała na ok.15 stycznia (tak jak liczy lekarz )
 
Tez się dziwię ze nie ma styczniowek! Ja testuje cały czas ;) a do lekarza idę dopiero 20 maja żeby napewno coś zobaczyć, @ brak testy pozytywne + zgaga i lekkie mdłości pamiętam to doskonałe sprzed 4ech lat :)
 
reklama
Do góry