reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Hej dziewczyny... Ja właśnie mecz sobie oglądam... Oczywiście jestem za Niemcami bo w Niemczech mieszkam:-) ostatnio na nic SIL nie mam... Masakra... Nieobecna wspolczuje ci strasznie... Miałam w rodzinie alkoholika. Wiec wiem co to jest... Wspolczuje strasznie...
 
Jezyk Nina na szczęście w ogóle nie ma problemu z nawiazywaniem kontaktów ;-) wszędzie sobie znajdzie kompana do zabawy ;-)

Elutka ale masz fajnego męża :-D :-D dobrze ze jest poprawa i gorączka odpuściła :-)

Martusia z Niemiec jesteś czy emigrowaliscie za praca? :p tez bym chętnie tam się przeniosła tylko ze my bez języka i dupa :-/ a angielski to za mało jak na Niemcy
 
Co do gorszego czucia się wieczorem, to jakoś ze dwa dni temu złapała mnie duszność! Strasznie wcześnie, z Tosią dopiero w drugiej połowie ciąży nie mogłam oddychać, a tu już... Takie kołatanie serca, oddech jak po maratonie, na szczęście po chwili przechodzi...
 
Wspolczuje historii alkoholowych, cala rodzina cierpi. Nieobecna duzo siły zycze no i zeby sie mamie udało

Ja pieke ciasto cytrynowe, jakos mnie naszlo. Poza tym musze ogarnąć mieszkanie bo jutro z rana mamy najazd tesciow
 
Nulini ja juz miałam tak dwa razy ale z Olą miałam to samo, jeszcze jął się czyms cdodatkowo zdenerwowalam to wtedy mnie łapie. Wiec musze bardzo uważać na nerwy :/
 
jezyk synek miał wysoką gorączkę prawie 40st i coś trochę kaszle. ..podejrzewam, że to wina kolejnych ząbków-ma 20msc) gorączką na szczęście odpuszcza. ...
femme czasem się śmieje, że mam w domu ginacy gatunek hehe. ..ciasta robi pyszne nie chwalac za bardzo :p
gosiane cytrynowe powiadasz.. wrzuć przepis :-D
 
Elutka no moga byc zebole, a ktore ida teraz po od klow pamietam goraczka taka duza moze byc.

T znowu dzis z goraczka ... wykonczy mnie to jego przrdszkole. Jego "narzeczone" (prowadza sie z blizniaczkami) sa non stop zasmarkane, zakichane jakies takie nie wyrazne i T co sie wyleczy to zaraz gorączka. I on zawsze wysoko gorączkuje od 39 w gore
 
Zelka nie bardzo da sobie zagladnac...od 1 do 4 juz mamy także coś dalej próbuje się wykluc...
Qrcze mój idzie do żłobka od września. ..aż się boje tych chorób
 
reklama
Do góry