reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

STYCZENI 2006

anulka nie martw sie jak lekarz mówi że będzie dobrze to będzie_komuś trzeba wierzyć i zaufać> przecież już masz dzidzię i wszystko było ok więc głowa do góry i ciesz się szczęściem :)
 
reklama
Witam Was jestem tu nowa i od razu wskakuję w ten dział :) Obserwowałam Was wcześniej a teraz gdy mogę dołączyć to się od razu przedstawię. Jestem Anka i spodziewam sie pierwszego dziecka

O tym że mogę być w ciąży wiedziałam dosyć wcześnie bo test wyszedł pozytywny już w 20dc. Ale wtedy jeszcze sie nie cieszyłam bo:
- było za wcześnie
- kreska była bladziutka
- i jakoś objawów nie odczuwałam

Ale gdy w 38dc wyszły dwie grybaśne krechy i do tego szereg objawów to zaczęłam się cieszyć.

Wiem że to początek ciąży (5 tydzień i 5 dzień) i gin nie mogła mi w 100% potwierdzić ciąży, ale już dziś Was o tym informuję. 9 czerwca mam wizyte u lekarza to napiszę więcej

Teraz modlę sie żeby wszystko było dobrze i żeby ciąża sie utrzymała.

A oto dowód:
_483132_n.jpg
 
Gratulacje Nullka! Jesteś wtym samym dniu ciąży co ja :laugh: Ja swój test zachowałam na pamiątkę. To najładniejsze dwie kreski w moim życiu ;D Pozdrawiam!
 
Dzięki za dobre słowo, Izabelka! :D
W poniedziałek idę na badania, wtedy dowiem się coś więcej. Mam tylko nadzieję, że naprawdę wszystko będzie ok, bo w porównaniu do pierwszej ciąży teraz bardzo źle się czuję. No, ale głowa do góry!!!
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!
 
Anulka, zalezy na czym polega to Twoje bardzo zle samopoczucie. Bo jezeli jestes bez zycia, jest Ci mdlo, spiaco itp to same dobre objawy. Jestem w pierwszej ciazy i od 6 do 11 tygodnia czulam sie koszmarnie. Bylam chodzacym wrakiem czlowieka (wlasbnie z powodow ktroe wymienilam wyzej). Ale lekarka mi powiedziala ze to bardzo dobrze. Bo to ze sie tak czuje jest spowodowane wysokim poziomem hormonow ktore jednoczesnie sa odpowiedzialne za utrzymanie i rozwoj ciazy. No wiec w tym ohydnym samopoczuciu to mi dodawalo energii (jezeli o jakiejkolwiek energii mozna w moim przypadku bylo wtedy mowic...).


glowa do gory!
 
Gosik własnie to zauważyłam że jesteśmy w identycznym dniu ciąży ale jeszcze musze się tu znaleźć bo nie wiem gdzie się wkleja linijkę :(
 
Nullka, jak klikniesz w mój suwaczek to wejdziesz na stronę z której możesz sobie coś takiego ściągnąć. Tylko, że ja mam trochę źle ustawiony, bo ten suwaczek zakłada, że ciąża trwa 40 tygodni czyli zaczyna się dwa tygodnie przed poczęciem, więc właściwie powinnam dodać jeszcze 2 tygodnie na tym suwaczku. W tej chwili mam zaznaczone dni od poczęcia. Pozdrawiam!
 
Hej dziewczynki :)
Mdłości mam :) nie mogę nic jeść i mi sie nie chce :) mąż mnie "malteruje seksualnie" na co nie mam za bardzo ochoty :( no i dzisiaj miałam zawroty głowy :)
czuje że jestem w ciąży :) cool
pozdrowionka
 
reklama
Moje złe samopoczucie jest całkowicie w normie, ale jak byłam w ciąży z synem to czułam się dużo lepiej. A teraz już zaokrąglił mi się brzuszek, piersi urosły mi o dwa rozmiary - mój mąż się cieszy!!! Ja nie, bo bolą... Ale tak ogólnie wszystko jest ok. Niesamowicie się cieszę, że znów rozwija się we mnie nowe życie :laugh: To jest wspaniałe! Marzę o tym żeby przytulać moje maleństwo!
A tak z innej beczki to ponoć mam straszne zmiany nastrojów, mąż mi marudzi że zrobiłam się nieznośna! Ale, co tam! Niech on też trochę pochodzi w ciąży :laugh: :laugh: :laugh:
 
Do góry