reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

STYCZENI 2006

Mój też marudzi-ale rzeczywiście zrobilam sie klótliwa, a jak mi coś powie nie tak, to chce mi się płakać. Szok!!!
Mam pytanko- kiedy zacząć stosować kremy żeby nie było rozstępów na piersiach i brzuszku??
 
reklama
Cześć :)
Izabelko ja już chyba zacznę stosować kremy napewno na piersiach bo przy pierwszej mojej ciaży tam pojawiły mi sie już ok. 3 miesiąca.
Dzisiaj moja córcia pojechała pierwszy raz na wycieczkę i chyba pół godziny siedziałam w domu i płakałam :) nie wiem z jakiej przyczyny niestety
Dziwnie jest trochę że jesteśmy podzielone na dwa wątki czy nie dałłoby się tego jakoś połączyć?
Pozdrawiam :)
 
Hej :) właśnie tylko to może zrobić moderator :) a Aletka nie ma czasu ;D może ktoś nas "usłyszy" i złączy w jedno??
u mnie dobrze :) wcinam truskawki bez opamietania ;D a dziś wybieram się na weselisko :) mam super fryzurkę :)
pozdrowionka
 
Hej:) Wreszcie Was znalazłam idołączam do Was z radością :) izabelka, dzięki za namiar na wątek ;)
Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom :) Sobie rownież :)
Kasiczka, chyba jesteśmy w tym samym dniu i tygodniu :)
Pozdrawiam wszystkie :)
 
Witajcie dziewczynki kiepską wiadomośc niestety nie udało mi sie utrzymac ciąży w piątek miałam zabieg jest to przykre to już moje trzecie dziecko :-[ i nie wiem dlaczego leżałam nic nie robiłam nie wiem co mam zrobić ze sobą nie wiem gdzie sie podziać jak sobie poradzić z tym wszystkim nie umiem poraz kolejny przejś nad tym do porządku mam naprawde dobrego lekarza ufam mu ale dlaczego ja dlaczego kobiety rodzą tyle dzieci i pożucają na śmietnikach nie chodzą na badania nic im nie zaszkodzi a ja nie moge urodzić swojego maluszka nie daje sobie rady staram sie być silna ale ile można przeżywać to samo za każdym razem.
Mam jeszcze jedno pytanie jak usunąć suwaczek bo nie chce zeby mi sie pokażywał jak już nie będzie malucha
Ucałolwania dla wszystkich mam :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
 
Agusiu!
Tak mi przykro!!! Moje problemy maleja kiedy czytam takie slowa. Nawet nie potrafie sobie wyobrazic jak sie czujesz. Dziwny jest ten swiat, to tylko do glowy mi teraz przychodzi... Niemniej wierze ze i Tobie sie w koncu uda kochana!!! Kobieta ktora tak bardzo chce miec dziecko musi w koncu je miec. Ja w to wierze!!! Trzymaj sie slonce! Co do suwaczka to musisz chyba wejsc na strone Twoje konto/ potem- dane publiczne i tam wykasowac dane suwaczka. Trzymaj sie kochana raz jeszcze. Buziaki.
Ania
 
Magiellano!
Nie smuc sie co sie stalo, kochana? Moj Tony postanowil ze przeprowadzimy sie do Polski wiec dle mnie to ulga. Ale z drugiej strony na razie mamy dlugi tutaj i 0 oszczednosci wiec nie wiem jak szybko to sie uda a ja nie chce byc dlugo z dala od niego, tymczasem lece juz w lipcu. Boze jak ja bym chciala to juz miec za soba i byc z nim w kraju i tylko czekac na malenstwo. Ale u nas jak zwykle pod gorke. Caluje.
Ania
 
Agusiu! Tak bardzo Ci współczuję... Życzę Ci dużo siły. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Moja siostra też poroniła 1,5 roku temu i obie to przeżyłyśmy. Wiem, że wszelkie słowa pocieszenia są tu próżne. Łączę się z tobą w bólu. Opłacz swoją stratę, odczekaj trochę i próbuj znowu. Moja teściowa zawsze mówi, że nie liczy swoich upadków, ale ile razy się podnosi.
 
reklama
Magialenna! Co się dzieje? Co Cię trapi? Głowa do góry. Wszystko się ułoży a jak maleństwo przyjdzie już na świat to będziesz najszczęśliwsza kobietą na świecie, bez względu na wszystko. Zobaczysz. Pozdrawiam serdecznie!
AnusiaKanusia! Bardzo się cieszę, że Tony podjął taką decyzję. Super! Gratulacje! ;D
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny! :laugh:
 
Do góry