reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

STYCZENI 2006

Tak mysle, zwlaszcza ze dla dziecka zycie tu byloby obnizaniem jego szans zyciowych- dzis od moich uczniow dowiedzialam sie, ze w publicznych szkolach podstawowych w jednej klasie jest po 70 dzieci!!! Edukacja ogolnie lezy.
PS. Drobne sprostowanie bo moze nie wyrazilam sie jasno- my jestesmy nauczycielami angielskiego, a nie uczymy sie ;) Pozdrawiam. A jak wesze ciaze dziewczyny. Ja bylam na kontroli z wynikami badan i maluch i mama- niezwylke okazy zdrowia, stwierdzila pani doktor. Fajnie. :D
 
reklama
Ja dopiero będę się umawiała na wizytę, a miałyście USG ? Po koleżanki mi radziły żeby nie robić do 3 msc.
Ja też jestem nauczycielką angielskiego ;D
Aneczko sama wiesz jak ważna jest edukacja- dobre wykształcenie to dobry start w życiu.
 
Swietnie Aniu!!!
Widze,ze sie nie poddajesz!!!Tak trzymac!Najwazniejsze jest postawic sobie cel!
Wiecie dziewczyny,wczoraj mnialam usg i widzialam moje dzieciatko ;D Przemek tak sie wzruszyl...widzial bijace serduszko!!! No i bedzie trzeba przesunac suwaczek, bo sie okazalo,ze to juz 8tydz.i3dni ;) A wiec termin mamy na 3 STYCZNIA!
 
Witam mamusie po sasiedzku
GOŚKA 79 nie martw sie dla mnie obecna ciaza tez była zaskoczeniem mamy juz parę dzieci tzn córke i syna w wieku 10 i 6 wiec nawet nie myslałam o powrocie w pampersy czy inne udogodnienia przy malenstwu ale niestety los spłatał nam okropnego figla bedzie nas 5 na gwiazdke co łączy sie tez dla nas z 10 rocznica slubu :)
Wiec głowa do gory przepłakałam nie jedna noc i nie jedną awanture zrobiłam swojemu męzowi a z tabletkami antykoncepcyjnymi radze uwazac znalazlam sie w tym 1 % na 100 i to jest moj pech :) albo szczescie teraz juz chyba sie ciesze i napewno kocham swoje malenstwo tak samo jak pozostale a moze nawet bardziej :)
 
Aniu strasznie sie ciesze ze widac swiatelko w tunelu. mysle ze uda Ci sie namowic Tony'ego by choc sprobowal. Zawod macie bardzo dobry i "uniwersalny" wiec dlaczego sie wahac?!?!

Trzymam za Was kciuki!!!
 
Witajcie dziewczyny byłam w czoraj u lekarza miałam rano krwawienie ale tylko jednorazowe po nocy słyszałam bicie swojego maleństwa jestem w 7 tygodniu wrażenie było super ale zaniepokoiło mnie to ze lekarz powiedział mi ze maleństwo rośnie ale jego domek nie chce powoli robi mu sie ciasno i nie wiem jak to sie skończy 13 mam wizyte kontrolną nie wiem co mam zrobić zeby mieszkanko mojego maleństwa rosło jestem na duphastonie 3razy dzienniekwas foliowy leze w domku na zwolnieniu mam nadzieje ze wszystko jest ok bo chyba nie poradziła bym sobie poraz trzeci gdyby sie nie udało gorące całusy dla wszystkich mam
 
witam wszystkie stycznióweczki i jeśli pozwolicie dołączam do was. dzis byłam u gina, według terminu ostatniej @ to 7 t.c. a według gina 5 t.c. Mam termin na 14 stycznia 2006 :D
 
Hej dziewczynki :)
Agusia nie martw się będzie dobrze i mieszkankop sie powiększy, zobaczysz :) więcej nadzieji i będzie ok :) daj znać jak pójdzie następna wizyta,a teraz dbaj o siebie i maleństwo :)
Zresztą wszystkie dbajcie o kruszynki :) :) :)
 
reklama
Witam wszystkich! Mam na imię Ania i termin porodu mam na 5 stycznia! Jestem niesamowicie szczęśliwa!
Tydzień temu byłam u ginekologa - tym razem poszłam prywatnie, nie jak w przypadku pierwszej ciąży. Od razu zrobił mi USG. Widziałam moje wtedy 6 tygodniowe maleństwo! To cud móc zobaczyć taką kruszynkę! Lekarz mnie wystraszył, bo okazało się, że mam cystę, ale tym się nie zmartwił. Badanie wykazało, że mam podwójną macicę lub przegrodę dzielącą ją na dwie części. Powiedzcie, czy któraś z was ma taki sam problem? Boję się czy wszystko będzie w porządku. Lekarz dopytywał się bardzo czy nie miałam problemów z pierwszą ciążą. jak zobaczył że bardzo się zdenerwowałam zaczął mnie uspokajać, że jak wtedy było ok to teraz też będzie, ale ja się bardzo boję...
 
Do góry