reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Pumi ,popros mame aby ci kupila "Jezyk niemowlat" mnie ona powala:-)napewno ci sie spodoba no i moze przyda w praktyce;-)
 
Esti-wyspij sie pozadnie, popoludnoiwa drzemka jest najlepsza na wszystko!cisnienie dzis do bani to dlatego, mnie tez troche muli
 
dobry pomysl bo mama mnie ciagle molestuje co mi z polski przywiesc.
jesssu-spedzilam ostatnie 20 minut w toalecie-bardzo mnie zoladek dzis boli-wylecialo ze mnie wszystko z dzis i wczoraj-kiedy te wymioty sie skoncza? jestem teraz taka slaba ze nie mam sily kiwnac palcem:-(
 
też polecam język niemowląt i druga część tej książki "język dwulatka" ja kupowałam obie w pakiecie na allegro Są super
 
Dzięki majandra zaraz pojadę do apteki.
A język niemowląt kupiłam w " klubie dla ciebie" jak zaczęliśmy sie starać o dzidzie.
kosztowała 9,90 w katalogu. może resztę tez zakupię.
Pumi ciągle ściskasz muszlę?:-(
A i tak brzuszek masz większy ode mnie:-(
A dla Esti polecam porządny spacer wieczorowa porą, żeby się zanadto nie przegrzać.
Ja wczoraj wyruszyłam trochę za wcześnie na spacerek ale trochę się zmęczyłam i od razu w kimono na łóżku. Czujesz sie jak nowo narodzona:-)
 
wyszlam wczesniej z pracy, bo juz nie moglam wytrzymac... ale beda plotkowac, ale co?? odpracuje godzine i tak nie mialam co robic....
ja mam chrypke od tego upalu i czuje sie Dziewczynki fatalnie
teraz ide do wanny
a pozniej na urodzinki przyjaciela choc na chwile
choc pewnie wczesniej przezyje jakas strszna awanture bo znowu mam napady watpliwosci rycze caly czas....
tlumcacze zwe to przez upaly.. i nie moge sie znowu dogadac z D- a bylo tak dobrze....
milego popoludnia i chlodnego wieczorku zycze
 
reklama
czesc dziewczynki! u mnie prawie 7 wieczprem i dopiero wrocilam ze szpitala!
tak -dobrze slyszycie! prawie sie dzis przekrecilam. po tym zyganiu, bylo nastepne i jeszcze jedno i zaczelam juz sama zolcia i zaczelam cala dretwiec i nie moglam sie z lazienki doczolgac do telefonu. zadzwonilam do Pawla a on od razu wezwal pogotowie. po 5 minutach juz bylam w karetce do szpitala. mnostwo badan i usg trwajace 1,5 godziny. widzialam dzidzie ja sie rusza. z dzieckiem wszystko w porzadku a ze mna sie okazalo ze mam polipa w woreczku zolciowym i zapowiada sie ciezka ciaza. duzy dyskomfort jak to lekarze okreslili i mam wracac na emergency kazdym razem jak dostane znowu takich ostrych boli jak dzis rano. prawie wszystko do jedzenia zakazane. ufffff- mniejsza ze mna, ciesze sie ze dzidzia ma sie dobrze. w razie czego pytam meza czy bedzie sie w stanie zaopiekowac naszym dzieckiem jak ja sie przekrece ale mnie ochrzanil za glupie gadanie.
 
Do góry