reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

no ladnie, matka dziecku w paszcze nie zaglada:-D przeoczyla pol szuflady zebow:szok:
hehe zaglada, zaglada i z tydzien temu zagladala ale nie moja wina ze tak szybko urosly:szok::szok::szok:
moj tez zurek jadal...i to chyba taki chemiczny:baffled: bo nie sadze ze w polskiej knajpie to sie bawia w naturalna jakosc.....
 
reklama
wiki tez uwielbia zure, kapusniak tak jak mama geste i kwasne zupki :-)

Wiki juz nie jada sloiczkow nie pamietam kiedy jadl ostatnio heheh ale mam 5 w zanadrzu jak by tak cos nam wypadlo, dzisiaj byly pierogi z mieskiem no i mu nie podeszly ale o 17 zjadl caly deserek, poprostu olal jeden posilek dzisiaj.

Pawimi ale ty wyrodna matka jestes :-) tyle zebow przoczyc hahahaha no to gratulacje Dla Vincenta :-) ze tak ladnie i sprawnie mu to poszlo :-)
 
Witam i ja.
Pawimi gratulacje dla Vincenta.Widać hurtem mu poszły te ząbki.:-D:-D:-D
Mój czasem też ma takie dni że strajkuje z obiadem.Ale dziś np zjadł swój obiadek po czym po ok pół godz.wcinał drugi razem z nami.Też zauważyłam że coraz częściej woli "dorosłe" jedzenie.:tak::tak:
 
Oliś zębów 8 sztuk......a kolejne.........nie wiem bo nie daje zobaczyć ...........odrazu gryzie w palec
A 2 idą mu krzywo..........górne trochę bokiem poszły i widzę ze dolne tak samo:-:)-(

A co do obiadkow...mój raczej ładnie.............ale je już dorosłe tzn nasze
 
Dentysta nic tu nie poradzi, b Oli za maly an aparat....ale wszystkie dzieci mają takie ładne proste ząbki............a ten się urwał ........ech.Ja am proste małz też.........mały nie ssał smoczka ani palca........skad to się wzieło:confused: A moze jak mu wyrośnie reszta ząbków od 3-5 to się wyrówna?
 
Ostatnia edycja:
mysle ze mu sie troche sprostuja jak reszta wyrosnie....a tak odnosnie jedzenie...to ile dajecie tego normalnego jedzenia? Tzn jak np pierogi to ile? albo innych rzeczy? generalnie to nie zwracalam na to uwagi bo jak mial dosc to wiecej nie dawalam ale teraz jak pomalu pewnie odstawimy te gotowe dania skoro ich juz nie chce to chcialabym mniej wiecej wiedziec ile ma tego zjesc zeby sie nazywalo ze to odpowiednia ilosc:)
 
reklama
Oli potrafi zjeść 3 pierogi, 4 placki ziemniaczane, z 5, 6 kopytek.Zup to je ok 250-300ml........mam taką miskę jak cała to 300ml się mieści
Ale jak już się najada to kreci głową że nie albo wypluwa albo odpycha ręką....w zależności od humoru:-D
 
Do góry