reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

nie, to vincent tak ze 180 ml zupki zjada wiecej nie zmiesci ale gdzie kto geba ruszy to zaraz idzie na zebry....ciezko mi nawet stwierdzic ostatnio ile tego wszystkiego zjada bo non stop buzia mieli. Wczoraj wieczorem tez zjadl najpierw miske makaronu z pomidorowym pikantnym sosem bo bracia jedli a pozniej 2 ruskie pierogi ode mnie z talerza, troche rosolku od taty, pozniej kawalek jablka, kilka krakersow serkowych, dwa plastry sera zoltego a na koniec obciagnal 250 ml gestej owsianki...
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiki potrafi zjesc 8 kopetyek, pierogow 3-5 sztuk, zupki jakies 200-250 ml ale musi miec gesta bo ja rosol to tylko nudle wyje :-),kluski slaskie 4 zje z sosikiem, kaszki na noc wypija 240 ml, placki duze dwa, ziemniaczkow tak z 3 duze ale on uwielbia puree :-) z maselkiem i krowim mlekiem normalnie mu robie, kotleta z piersi ale to tak polowe a jutro robie pulpeciki ciekawe ile zje ??? :-) ale jak juz nie chce jesc to wypluwa albo buzi nie otwiera.

Esti napewno mu sie wyprostuja, ja i moje siostry mialysmy zabki jak perelki te mleczne a potem poszly drugie stale (wieksze sa od mleczkow oczywiscie) i byly problemy ja i 2 siostry nosilysmy aparaty, wiki tez ma zabki ja perelki rowno przy sobie wiec licze sie z tym ze tez bedzie aparat w przyszlosci.

Wiktor padl o 19:30 w mgnieniu oka zasnol tylko go polozylismy, dzisiaj mial tylko jedna 20 minutowa drzemke o 13 potem chcial isc spac o 18 wiec go przetrzymalam i juz spi ladnie potem tylko o 22 kasza i spoko :-)
 
Ostatnia edycja:
no dobra, musze isc do pracy....mam dzis spotkanie z klietnem i zaraz musze jechac. Juz zapomnialam jak sie pracuje przez to postyczniowe rozleniwienie ale chyba sie trzeba zabrac do roboty :( Bede gdzies tak za dwie i pol godzinki ale pewnie was juz nie bedzie wiec do jutra zatem :)
 
Esti n' razie za wczesnie by sie matwic, to mleczaki dopiero, a krzywe zeby mozna wyprostowac apartem;-)Olis slodki no i unikat z takimi zebolkami:-D
 
anja ma racje on i tak jest sliczny a zabki dodaja mu jeszcze uroku, zabki to akuratnajmniejszy problem znam dzieci z zaczrnymi zebami od pruchnicy i rodzice nic z tym nie robia wiec ty sie nie martw.
 
hej wieczorkiem. Zosię też dzisiaj obiadek ominął:zawstydzona/y::baffled::sorry2:
pawimi u nas tak samo z ząbkami, jak nie miała to nie było więcej niż 4 sztuki,a teraz juz ma 12:szok: byłam w szoku jak to zobaczyłam:nerd:
gęste zupki mała też lubi, rosołek także:tak: a najbardziej puure ziemniaczane... z mięskiem trochę gorzej,ale przemycam:cool2:


a czy wasze dzieci też mają takie szpary pomiedzy górnymi ząbkami jedynkami???

na tym zdjęciu dobrze to widac...
takiiiiiiiiiiii uśmiech
 

Załączniki

  • DSC00286.jpg
    DSC00286.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 26
reklama
moje dziecie ma tez szparkę miedzy zebami Wiki i łukasz też ale stale sa juz bez szpary wiec sie nie martwie pozatym Karol je malo pare lyzek obiadu jakikolwiek by nie byl sos czy zupa je jogurt caly serek grani z cebulką i ogórkiem 3 razy w tyg pól jablka dziennie ,deserek pól kromki chleba z wedliną lub serkiem i 3 razy 180 ml mleka nadal spi 2 razy po 1-2 godz w dzien i oczywiscie co kto je musi zpróbować :-) i uwielbia elektronike -telefony,pilot,komputer,i bez przerwy wlącza lamke nocna .Kiedy przenosicie dzieciaki do doroslych łuzek ,Starsze dzieci juz spaly w luzkach w wieku Karola ale one nie spaly juz w dzien a on przeciez w dzien ucieknie z łuzka:tak:P1000486.jpg a to nasze Buju buju:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry