reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

juz jestem...moj olis mial duza szparke a vincent nie ma,z tymze oliverowi to sie wyrownalo jak wszystkie zabki wyszly. Jesli chodzi o przenoszenie do lozek to moj najstarszy mial tzw. toddler bed czyli male lozko taka miniaturka doroslego jak skonczyl 13 mc, oliver 2 latka i cos ze 2 mc a vincent jeszcze w swoim zostanie bo ma caly pokoj urzadzony tak "po krolewsku" i zmienimy jak bedzie gotowy na wszystkie doroslejsze meble, wtedy caly projekt pokoju zmienimy.
 
reklama
Oli ma takie łóżeczko , że się robi z niego tapczanik.........................jednak na razie nie zamierzam tego robic , bo on tak się wierci w nocy że by ciągle spadał:tak:
 
ano spadaja, spadaja....male wiercipietki, moj jonathan bardzo dlugo spadal i musialam kilka lat miec taka specjalna barierke bo inaczej lezal obok lozka :) :no:nawet jak juz byl starszy i dostal loze normalnych gabarytow ciagle byly z nim problemy, dlatego vincenta bedziemy jeszcze trzymac w tym lozeczku co ma, no i zapomnialam dodac ze u nas lozeczka sa bardzo duze, powiedzialabym ze poltora do dwoch razy takie jak polskie....praktycznie 3 letnie dzieci spoko moga jeszcze w nich sypiac....prawda anja??pamietasz jeszcze?:-D ....zreszta, nie po to do jasnej chol....urzadzalam pokoj zeby juz go psuc:tak::tak::tak: Dopiero rok minal :nerd: wiec niech sobie poczeka jeszcze!
Dzis bylo dosc cieplo nawet nie wiedzialam -jak jechalam po poludniu do tego facia to musialam zdjac plaszcz w samochodzie :dry:ale przez noc ma temperatura zleciec na dol i sniegu napadac. Takie mokrego z deszczyskiem. Wcale mnie to nie cieszy bo rano mam jechac na spotkanie z jednym klientem i to dosc daleko a pozniej mam zebranie z regionalnym menagerem:crazy: Niefajny dzien sie zapowiada. PRACOWAC MUSZE:baffled: eeeehhh....dobra, ide, nadrukujcie mi tu na jutro pliiiiz jak po poludniu wroce to chce miec mila lekturke:-)do kawki...fotki mile widziane tez:rofl2:
 
ja wiktora nie przestawie na normalne lozko wczesniej niz nie skonczy 2 lat conajmniej, musi umiec bardz sparwnie chodzic, schodzic z lozka itd, moje dziecko jest ciut opoznione wiec niestety ja jak najdluzej bede czekac, pozatym mozna wyjac szczebelki z lozeczka i dziecko tez moze wychodzic.
 
Witam jestem kolejna styczniowa mamusia,moj synek Filip urodzil sie 5 stycznia w dniu urodzin swojego tatusia:tak: wazyl 3800 i mierzyl 59 cm,przyszedl na swiat przez ciecie cesarskie,a to dlatego ze byl leniwy i nie chcial sie odwrocic glowa w dol:rofl2:
 
Aga nie pisz ,że Twoje dziecko ciut opóźnione..........po prostu rozwija się innym tempem:tak::tak::-):-)

Ja mam duże łóżeczko 140x70 jest naprawdę spore i ma słuzyć niby do 4, 5 roku życia...zobaczymy
 
dlatego vincenta bedziemy jeszcze trzymac w tym lozeczku co ma, no i zapomnialam dodac ze u nas lozeczka sa bardzo duze, powiedzialabym ze poltora do dwoch razy takie jak polskie....praktycznie 3 letnie dzieci spoko moga jeszcze w nich sypiac....prawda anja??pamietasz jeszcze?:-D .:rofl2:
ano pamietem, pierwszy zakup w plandowie to byl wyrko 180/200 jak jeszcze mieszkalam sama,, uznany za szczyt snbiznu i psychozy, po co takiej malej takie lozko:rofl2: lukasz sie wprowadzil to sie niesety ciasniej zrobilo dobrze ze u mamy mam w sypialni przedwojenne lozko 230/200:-D:-D:-D:-D
dla mnie duze wyrko to podstawa, w malym jak piorkniku klaustofobii bym dostala:crazy:
spadam robic zupke jak mala soe obudzi to na ploty do kolezanki idziemy
 
reklama
Do góry