reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Hej dziewczynki. Co do imion to dla dziewczynki mam juz wybrane i bedzie to Oliwia a jak bedzie chlopiec to wymyslil moj maz i bedzie to Marcin
 
reklama
Moja jedna z sistzenica ma na ime Kaia, zreszta u mnie taki babiniec ze szkoda gadac mam siostre, 9 kuzynek, 2 siostrzenice:szok:, tylko 2ch kuzynow sie zaplatalo bez wiekszega prawa glosu w tym babskim kurniku, najgorzej przy spotkanich rodzinnych, jak sobie winka popijemy i zaczynamy sie klocic, tragedia! a przy zamknietych wiecznie drzwiach łazienki to leca niezle epitety, raczej malo kulturalne:-):-):-)
 
czesc Dziewczynki.... wczoraj przeszlam sama siebie, wpadlam w taki nastroj, masakra.... dzis przez to jestem slabiutka, najgorsze jest to, ze nikt nie jest w stanie nic powiedziec i zrobic, zebymi sie porawilo....:-( robilam tescik, wyszla mi dziewczynka... ciekawe..... mysle, ze humorki biroa mi sie ztego, ze mam jeszcze sesje, a nie dam rady sie uczy, bo mam pustke w glowie, chcialabyms ie juz cieszyc moim malenstwem, a tu ciagle musze myslec o chorych egzaminach.... zostalo jeszcze 4.... w ten weekand 3... musze zaliczyc:)
a mi brzuszek sie zrobil wiekszy,a le jednoczesnie taki flak..... tylko wieczorami rosnie i jest twardszy.... a co do imion.... to nie wiem.... ja tez chodze prywatnie do lekrza, ponco w moim miescie jest praktycznie najlepszy, nie mam wyjscia musze mu wierzyc, ze wie co robi... ale dowiadywalam sie, ze jesli brzcu nie boli, ma sie dobre wyniki to wszystko oki i nie trzeba badan robic.....
wizyte mam dopiero 17 lipca.....
a co do wlosow to ukladaja mi sie tak jak chca.... maja mnie totalnie gleboko, za to paznokci e mam super... sliczniutkie i twarde jak skala- hihihi.....
ide sie wykapac i uczyc;/
Pumi przesliczny kotek....
pozdrawiam Was wszystkei serdecznie
 
U mnie poprawa jesli chodzi o sny;-)mialam juz dzidzie przy cycu ,ale niestety wybuchla jakas wojna o nazwie "Pluton" w Azji Pol-Wschodniej a do mojej chaty zjechalo sie kupe dyplomatow - wiekszosc z Afryki:szok::-)mysle,ze tutaj juz zaden sennik mi tego nie wyjasni, najwazniejsze ,ze dzidzia byla zdrowa i fajnie mi cycke ssala:-)
 
Rewelacja! wojny, wiezienia, zdrady, krokodyle!Powinny byc senniki dla cizarowek bo nasza wyobraznia wiruje na innej orbicie;-)
 
jade zawiezc do pracy L4 mam nadzieje ze nie natkne sie na mojego po******go szefa dobrze ze pogoda sie poprawia troszke buziaki
 
reklama
Do góry