Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Anja, no masz rację z tymi wydatkami. A drzewko ok, tylko dzieci do ok roku nie widzą pastelowych kolorów tylko takie ostre jak biały, czarny, czerwony, żółty, więc tak naprawdę to będzie ozdoba dla rodziców a nie dla dzidzi. A skąd masz to drzewko i zwierzątka? to szablony czy naklejki?
jak bralam na studiach psychologie koloru to chlopcy najpierw widza niebieski taki ultrafiolet po 10dniu zycia a dziewczynki ok 12dnia czerwony. chodzi o kontrasty:bialy-czarny, czerwony-zolty, niebieski-pomaranczowy.
To by sie zgadzało z tymi kolorami. Mama mi mowiła, ze jak byłam niemowlakiem to ona nosiła czerwony szlafrok i ją wowczas poznawałam a jak podchodziła w czyms innym to płakałam dopoki mnie na rece nie wzieła i nie zaczeła mowić.
U nas na ścianach będą wisieć oczywiście zdjęcia maleństwa.Mężuś fajnie obrobi, pod kolor pokoju.....ja uwielbiam czarno-białe.
Ze ślubu wiszą w dużym pokoju, ale takie ogromne 30x45, aż 7zdjeć
Oooo, glinka fajna sprawa, w Jysku widziałam i też się zastanawiałam nad kupnem
U nas w sypialni największa ściana będzie od dołu do połowy żółtą pastelową tapetą w księżyce i gwiazdki, a na górnej części zostanie ściana tak jak jest - czyli pastelowa żółć również ) Między tymi dwoma pasami będzie mały pasek z motywem jak na tapecie, tylko tło będzie jasne błękitne... Co tam będzie wisiało oprócz lampki nad dzidziowym łóżkiem to jeszcze nie wymyśliłam ^^