reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
o cholera!!! moja nie robila kupy od poniedzialku. To jak rozpoczniemy konkurs, wladuje czopka glicerynowego w tylek i mamy pierwsze miejsce!!!!!!!!!

Dusia- ciudna!!!!!!!! Fifi- uroczy przystojniaczek.
A ja sie pochwale jak ucze Mimi siedziec i chwale sie rowniez ciudnymi bucikami ktore kupilam kiedys dla szpanu a teraz sa jak znalazl, bo ( znowu sie chwale) Mimi woli zdecydowanie stac niz siedziec
 

Załączniki

  • 012.JPG
    012.JPG
    70,8 KB · Wyświetleń: 18
  • 017.JPG
    017.JPG
    64,4 KB · Wyświetleń: 18
  • 019.JPG
    019.JPG
    61,7 KB · Wyświetleń: 18
  • 020.JPG
    020.JPG
    90,7 KB · Wyświetleń: 20
  • 021.JPG
    021.JPG
    86,8 KB · Wyświetleń: 23
Witamy z rana a ja lubue sie chwalic moimi dziewczynkami i mam do tego prawo jak wy też to lubicie to nikt i nic wam tego nie może zabronić.A ja niewezme udziału bo niemam cyfrówki i niezamieszcze zdiec ale opisac moge

hehe
 
Ola ty masz skypa??
mam:-)
Alusia robi "subtelne" kupki ;-)

Pumi Misia wygląda na roczek a nie na 6msc:szok: a to jakaś specjalna podusia do siedzenia?

jadę zaraz po królika do auchana i czas zacząć gotować zupki Alusia ostatnio zaciska dziąsła przy słoiczka a jak jej dałam ziemniaczka pokraszonego moim mlekiem (co by nie był za suchy) to jadła aż jej się uszy trzęsły No i znowu dostała uczulenia-wysypki I teraz już wiem ze winowajcą jest............seler:angry:
 
mam:-)
Alusia robi "subtelne" kupki ;-)

Pumi Misia wygląda na roczek a nie na 6msc:szok: a to jakaś specjalna podusia do siedzenia?

jadę zaraz po królika do auchana i czas zacząć gotować zupki Alusia ostatnio zaciska dziąsła przy słoiczka a jak jej dałam ziemniaczka pokraszonego moim mlekiem (co by nie był za suchy) to jadła aż jej się uszy trzęsły No i znowu dostała uczulenia-wysypki I teraz już wiem ze winowajcą jest............seler:angry:

Moja Amelka też jest uczulona na selera witaj w gronie
 
hej, powiedzcie czy juz takiemu malemu dziecku mozna dawac syrop na kaszel? bo nie wiem czy mam jechac z nia na izbe przyjec czy czekac do poniedzialku na pediatre, nie goraczkuje tylko kaszle takim mokrym kaszlem
 
reklama
cześć Kobitki,
mili, a nie ma na ulotce napisane od jakiego wieku można dawać syrop?? ja to sie nie znam, może któraś będzie mądrzejsza...
Dusia cudeńko!! a Fifi i Mimisia rewelacyjni, tak już pewnie stoją!! moja to jeszcze nie czuje nóg pod sobą że można wyprostować, tylko siedzi i siedzi!
dziewczyny mam pytanie, od 4dni przebieram moją w nocy bo jest tak zsikana... nigdy tego nie było, w dzień też nie ma problemu, a w nocy nie wiem co się z nią dzieje... wiecie co z tym robić? albo skąd to się nagle wzięło?
 
Do góry