reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008



później doczytam ale obejrzałam fotkę i muszę sie wypowiedzieć
MIli suknia piękna i ty tez wyglądasz pięknie tylko starsznie się zjarałaś, musisz to obłożyc pudrem czy co?:confused:

Albi ma rację nie mozna uczy na siłę dziecko siadać lub chodzić

a tak skromnie napisze, ze mój z siadu jak ma jakąś przeszkodę przeskakuje migiem na kolanka, opiera się o przeszkodę, czyli np bok kanapy i buja się i ryczy ze śmiechu a potem dostaje czkawki bo mu ciążko pracowała przepona

Esti co ty piszesz jakieś zastrzyki aż mi krew w żyłach zmroziło:no::sorry2:
hihihih
i gratulki jedynek aj czekam na jedynki u góry , bo jak sadze na dniach ale się to przeciąąąąąąąąąąąąąga:-(

Joa ja bym mu dała popali, powiedz, ze dzien dziecka też się może skończyć;-):tak::-D:-D:-D
 
reklama
Aga, ty dobrze wiesz ,ze my z Esti jestesmy upierdliwe i gdyby cos bylo nie tak z Wikusnym nie-siedzeniem, dostalabys ochrzan i masz do pediatry:-D
Albi tez by dodala swoje 5 zeta;-):-p:-p:-p
A tak wyluzuj kobitko:tak:dam glowe ze do nastepnej wizyty u pediatry bedzie juz siedzial:blink:
 
Niestety Sylka pokłuli mnie..........................:dry:
Mój Oli też tak omija przeszkody i na nogi wstaje jak sie czegoś złapie..................ale zaraz sie uginają i na tyłku ląduje....................nie potrafi jeszcze ustać ............ale ma czas jeszcze więc luzik
Ja sie zastanawiam jak on na tych patykach będzie chodził?hehehehehheehheehehe
 
Alusia bobovity nie lubi
ale dzis miałysmy debiut z gotowaniem i zjadła ze smakiem więcej niz słoiczkowej:-) takze gotujemy:tak:

u nas to samo:tak::tak::tak::-D
cieszy mnie to bo te gotowane lepiej smakują i ładniej apchną
a tym bardziej , ze słoika to pól zjada 125 a zupki gotowanej tak o 50 % więcej:tak::-D:-D:-D
tylko, ze te gotowe podaje się od razu a o gotowaniu trzeba myśleć wcześniej o nastawić bo potem mi się drze i mruczy, ze głodny

Esti jakich patykach?????????????????????
przecież on ma ładne nóżki, prawda, że szczuplejsze ale będzie mu szło w mięśnie;-);-):-D:-D:-D jak nasze będą gubic kilogramy hihihihihi
 
Dziewczyny przepraszam, że się wtrącę, ale uważajcie na masiek. Widziałam, że ona tutaj się udziela, a okazało się, że jest to osoba niezrównoważona psychicznie. Poczytajcie na kwietniówkach.
Pozdrowionka z grudniówek :tak:
 
Ostatnia edycja:
Kacha- wielkie dzieki za przestroge. Mialam wlasnie zamiescic fotki gryzaka i Mimi ale sie powstrzymam. Dla wtajemniczonych - beda na zamknietym
 
reklama
Jy co to za kobieta chora jakaś czy co,bo jak chora to jej wybaczam a jak to pisała tylko żeby jej sie nudziło to nierozumiem poco tacy ludzie tu mieszają,chora sytuacja.Dziewczyny jak przeczytałam ten jej blog to normalnie zdebiałam .OSZUKAŁA NASZ WSZYSTKICH NIETYLKO NA TYM FORUM NA INNYCH SIE UDZIELAŁA.BOŻE CO ZA BABSKO POWINNO ZNALESC JAK NAJSZYBCIEJ DOBREGO LEKARZA.Moja niunia spi złote dziecko ostatnio to naprawde grzeczniutka.
 
Do góry