reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Albi znam ten bol a Natalia to nawet mleka nie chce ale pare tygodni temu tez tak bylo jak zeby szly a teraz jej 7 idzie wiec to chyba przez to, te nasze blizniaki to maja chyba ze saba cos wspolnego:-D
 
reklama
A mój przez cały dzień zjadł tylko 400 ml mleka................zupki nie-a ulubiona z cukinia-.....deserku nie.......nawet chrupek nie chciał:szok::szok:
Ach te zęby....................
Biedny jak jadł mleczko to tylko bokiem w kaciku ust mial smoczek.................i przez to dlugo jadl.
U nas wyglada to tak ze ja mu daje butelka a on zaciska usta, odpycha reka...........to ma go rozsmieszam, wtedy on dzioba otwiera ja myk butelek i on je az sie trzesie taki glodny.....................ale co chwila polakuje:-(
I takie to buty.......................:-:)-:)baffled::baffled::baffled:
 
To ja w takim razie tez jestem zboczona bo uwielbialam tran jak bylam mala- i tak mi zostalo:-)

Wiecie co??? krew mnie zalewa jak czytam co te babcie i ciocie wpychaja do buzi waszym dzieciom!!!! Jaki w tym jest cel ??? Dziecko ma mnostwo czasu na probowanie roznych smakow i po co sie spieszyc??? Mysle ze to wynika bardziej z ciekawosci doroslych jak dziecko bedzie reagowalo na dana potrawe bo nie umiem sobie tego wytlumaczyc w inny logiczny sposob. A tlumaczenie , ze dali tylko odrobine doprowadza mnie do nerwicy!!!! Boze- ludzie postradali zmysly.

W takiem razie zabieram Dominike jutro do MC Donaldsa- zamowie jej tlusciutkiego podwojengo burgera z potrojnym serem i cebula- zeby sprobowala nowych smakow- tylko blender musze wziasc ze soba bo Mimi jeszcze nie posiada uzebienia!
 
Witam sie ,wiecie że tran podobno smakowy jest i nieczuc tego smaku.Od jakiegos czasu Amela ma stało pore do wstawania jest to 6 rano bawi sie i o 8 znowu idzie spać(wydaje mi sie nieraz że połkneła zegarek,haha)

Pumi niezły pomysł z MC DonaldsaJA NIEMUSZE TAM JEZDZIĆ WYSTARCZY ŻE ZAWIOZE DO RODZICÓW.Potem alarmują w tv że za dużo dzieci w Polsce jest otyła ciekawe dlaczego....A przysłowie czym skorupka za młodu nasiaknie tym na starosc trąci..sprawdza sie w 100 procetach.Macie racje dziewczyny.
 
nutka - tranu nie zamierzam podawac chyba że będzie nam kazał lekarz

u nas przez tydzien wiki nie chciala pic mleka:baffled: nawet zmienilam na inne <lepsze smakowo> ale nic nie dalo.. kaszki dawalismy jej rozsmieszajac ja... ale cale szczescie ze juz jej przeszlo:tak: wypija mleczka dziennie ok 400-500ml i dostaje tez raz dziennie cycka.. u nas czuc ze idzie drugi zabek:-)
wczoraj spróbowałam podać wikizupke z kasza ale nie chciała jeść, za to uwielbia ryby (kupuje gotowe obiadki) chociaz smierdza, sama bym tego nie jadła ale wiem ze to dla niej jest dobre zreszta tak jak szpinak którego ja nie lubie....


czy myslicie ze mała może po mnie odziedziczyc nawyki żywieniowe?? bo ja nie lubie miesa, żadnej kiełbasy, na zapach cebuli robi mi sie niedobrze:crazy:
 
hejka
Umnie piekna pogoda az chce sie zyc. Dopakowujemy rzeczy i zaraz zmykamy na mieszkanko ukladac;-) a po obiedzie idziemy ze znajomymi na pifko:-)
 
dawno nas nie było Fotki z wesela
 

Załączniki

  • IMG_4934 [640x480].jpg
    IMG_4934 [640x480].jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 12
  • IMG_4950 [640x480].jpg
    IMG_4950 [640x480].jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 12
  • IMG_5404 [640x480].jpg
    IMG_5404 [640x480].jpg
    43 KB · Wyświetleń: 12
  • IMG_5654 [640x480].jpg
    IMG_5654 [640x480].jpg
    46 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_5655 [640x480].jpg
    IMG_5655 [640x480].jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 16
Ostatnio edytowane przez moderatora:
c.d. poprawiny
 

Załączniki

  • IMG_5699 [640x480].jpg
    IMG_5699 [640x480].jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 10
  • IMG_5873 [640x480].jpg
    IMG_5873 [640x480].jpg
    33,6 KB · Wyświetleń: 11
  • IMG_6348 [640x480].jpg
    IMG_6348 [640x480].jpg
    47,2 KB · Wyświetleń: 18
Piekne zdiecia Aola a SYNEK ma piekne duże oczka niema co bedzie mimi bałamucił dziewczyny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Mamusie :-) Wczoraj mnie cały dzień nie było a już tyle miałam do czytania :tak: byliśmy u moich teściowych, jak zwykle teściowa wypytywała się o rożne rzeczy;
czy mała jada dużo, a może za dużo ma w pampersie, a może jej się chce pić itd. no szok :szok: ja to tylko przytakiwałam głową, bo ona tak co spotkanie, także nie mam ochoty czasami jej słuchać. eh...
Podobno teściowie takie są....
Córcia od jakiegoś czasu w dzień nie chce jeść mleka, nie to ze nie lubi tylko nie chce jeść przez smoczka, a o dziwo herbatki to chce pić.
No ale wiadomo ze dziecko musi pic mleko to jak mam kaszkę ryżową to dodaje mleka modyfikowanego albo jak już mam kaszkę ryżowo mleczna.
W nocy raz zje mleko no i nad ranem jeszcze, ale to wszystko dzieje się jak śpi, więc jak nie śpi już to w ogóle nie chce mleka. Dobrze chociaż że kaszki, owsianki, i inne jedzonka zjada. :-)
 
Do góry