reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Witajcie Drogie Panie. Opiszę swoja historię bo może będzie ona wsparciem dla wielu z Was. W marcu tego roku byłam u Pani ginekolog ponieważ chciałam strać się o dzidzie. Po obejrzeniu moich jajników złapała się za głowę i powiedziała ze tylko leczenie farmakologiczne, a i to dużych szans nie ma. Powiem jeszcze ze od wielu lat mam zdiagnozowane pcos. Przepisał a mi suplement diety bo o dzidzie starać chcieliśmy się w drugiej połowie roku. I ku zdziwieniu mojemu a już przede wszystkim Pani doktor jestem w 9 tygodniu ciąży :) Powiedziała że to cud wiec kochane cuda naprawdę istnieją ;)


Bardzo podobna sytuacja u mojej kuzynki która ma już 2ke dzieciaczków ;) Cudowna wiadomość, jej lekarz tez to uznał za cud ;)


MamaZu15, marta64 na takie wieści czekam !! :-) :)

kasses tylko się cieszyć lekkimi mdlosciami , ja mam jeszcze delikatne ale było strasznie:) , reszta objawów u mnie taka sama... czasem aż zawroty że zmęczenia ...

beti... jasne , witaj który tydzień? kiedy termin :)
 
Bardzo podobna sytuacja u mojej kuzynki która ma już 2ke dzieciaczków ;) Cudowna wiadomość, jej lekarz tez to uznał za cud ;)


MamaZu15, marta64 na takie wieści czekam !! :-) :)

kasses tylko się cieszyć lekkimi mdlosciami , ja mam jeszcze delikatne ale było strasznie:) , reszta objawów u mnie taka sama... czasem aż zawroty że zmęczenia ...

beti... jasne , witaj który tydzień? kiedy termin :)
U mnie wczoraj po wizycie 5t5dz takze samiutki poczatek. W piątek ide posluchac serduszka bo za wczesnie wczoraj bylo. Ja jestem mama prawie 7 latki . Na baby boom w czasie ciąży bylam baaardzo aktywna. Uwielbiam to forum i ciesze sie ze moge dołączyć [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beti między moja starsza a młodsza jest 7 lat różnicy, powiem Ci ze fajna sprawa bo siostra zakochana w młodszej i mimo wszystko naprawdę sporo mi pomaga

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
No Julka jest bardzo szczesliwa. U nas ten problem ze trzeba bylo ostro sie starac . Gdyby teraz sie nie udalo to w lipcu minalby rok jak zaczelismy leczenie. [emoji4][emoji4] gdybysmy zdecydowali sie szybciej różnica wieku bylaby mniejsza ale stwierdzam to ze bedzie dobrze z taka różnica. Najważniejsze ze sie udalo.[emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ha! A u mnie bedzie roznica 11 i 7 lat!
Akcja nie z tej ziemi :-)

U mnie mdlosci odchodza troche, rano oczuwiscie tulenie porcelany bylo. Ale najgorsze jest to ze wczoraj wieczorem dostalam takiej zgagi ze spac nie moglam! Do 1 sie meczylam :-( i na siedzaco usnelam.
Dzisiaj po sniadaniu znowu zgaga! Ale zakupilam juz cos na zgage i mam nadzieje ze pomoze.

Wizyte druga mam jutro! To 9 -ty tydzien wiec zaloza mi karte ciazy, porobia krew itd... oficjalnie bede ciezarowka
 
Zgaga na szczęście jeszcze mnie nie meczyla ale tak jakby odbijalo mi się zgaga, krew miałam badana i dziś założona karta ciąży

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ha! A u mnie bedzie roznica 11 i 7 lat!
Akcja nie z tej ziemi :-)

U mnie mdlosci odchodza troche, rano oczuwiscie tulenie porcelany bylo. Ale najgorsze jest to ze wczoraj wieczorem dostalam takiej zgagi ze spac nie moglam! Do 1 sie meczylam :-( i na siedzaco usnelam.
Dzisiaj po sniadaniu znowu zgaga! Ale zakupilam juz cos na zgage i mam nadzieje ze pomoze.

Wizyte druga mam jutro! To 9 -ty tydzien wiec zaloza mi karte ciazy, porobia krew itd... oficjalnie bede ciezarowka
Współczuję złego samopoczucia. Sama sue czuje jak wyjeta z d... [emoji20][emoji20][emoji20] w 1 ciazy zero objawow. Tylko raz przez okres ciazy bolala mnie głowa az wymiotowalam raz mialam zgage. Zero mdlosci nudnosci itp. Moje samopoczucie okropne ledwo chodze zero sily. Zawroty glowy mdlosci i brak checi do zycia [emoji21][emoji21][emoji21]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry