reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja wczoraj ogladalam na yt porod hahaha tez mam tam samo boje sie jak cholera a z drugiej nieziemsko sie cieszę [emoji7]
Ja do dziś nie dopuszczałam do siebie myśli o porodzie, ale też włączyłam sobie filmik na yt, gdzie dziewczyna rodziła i aż się popłakałam jak sobie pomyślałam, że mnie to czeka!
 
Zobaczcie czy otworzy wam linka. Na fejsie wczoraj znalazłam. Super wytlumaczone na czym polega porod i rola skurczy. Na yt tez jest ale bez tlumaczenia :)

Ja się boję oglodac jak narazie boję się że znów bedze vacum
Ja do dziś nie dopuszczałam do siebie myśli o porodzie, ale też włączyłam sobie filmik na yt, gdzie dziewczyna rodziła i aż się popłakałam jak sobie pomyślałam, że mnie to czeka!
 
Na tym etapie ciazy sugeruje poszukac takiej w ktorej jest wszystko. Dobry sprzęt, dobry lekarz u do tego najlepiej pracujacy w szpitalu w ktorym chcesz rodzic.
Na nfz masz możliwość korzystania z każdej w pl :)
Ten co u mnie pracuje w szpitalu, to normalnie dostępny jest tylko prywatnie. Nie stać mnie prowadzić całą ciążę prywatnie.
 
Obawiam się jednego czy ja będę czuć reguralne skurcze.. Bo jak szłam rodzic to nie czułam dopiero późnej
Ja czułam jakby po mnie czołg jeździł. A jak już sie parte zaczely to jakby ulga. Niesamowita ulga. Tak jakby coś zaczęło działać za mnie. I to najcudowniejsze. Pamietałam jedynie by zamykać oczy [emoji16]
Boli was brzuch? Mnie codziennie kilka razy, zaczynam się zastanawiać czy to normalne. I nic poza tym, żadnych plamień.
Ja w sumie od czasu oczekiwanej @ mam caly czas bóle. Rozmawialam z lekarzami ze to normalne bo macica codziennie sie powieksza i przygotowuje poprzez mikro skurcze- niegroźne. Jak są bardzo upierdliwe to mozna łykac bez obaw nospe.
 
reklama
Do góry