reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja już też nareszcie po prenatalnych, dzidzioszek ma się dobrze. 13+4 ma 7.7 cm i długie nogi :biggrin2:
Ciągle plamię, wreszcie kobieta mi powiedziała, że może być tak jeszcze przez 4 tygodnie aż dziecko podejdzie wyżej i zejdzie mi z kanału szyjki macicy. To mnie uspokoiła. I potwierdziła się płeć z 9tc. Będzie mój upragniony synuś :D Józio. Ależ ja go kocham :D
Z powodu na mój wiek testy pappa nie wyjdą za dobrze i lekarz nie będzie mówił dobrze więc już się nastawiłam na pozytywne myślenie, bo z usg wyszło wszystko pięknie, a to daje 80% szans na zdrowego dzidziusia, dla mnie to i tak wiele, bo rozszczepówkę ośmioletnią mam w domu.
 
Ja już też nareszcie po prenatalnych, dzidzioszek ma się dobrze. 13+4 ma 7.7 cm i długie nogi :biggrin2:
Ciągle plamię, wreszcie kobieta mi powiedziała, że może być tak jeszcze przez 4 tygodnie aż dziecko podejdzie wyżej i zejdzie mi z kanału szyjki macicy. To mnie uspokoiła. I potwierdziła się płeć z 9tc. Będzie mój upragniony synuś :D Józio. Ależ ja go kocham :D
Z powodu na mój wiek testy pappa nie wyjdą za dobrze i lekarz nie będzie mówił dobrze więc już się nastawiłam na pozytywne myślenie, bo z usg wyszło wszystko pięknie, a to daje 80% szans na zdrowego dzidziusia, dla mnie to i tak wiele, bo rozszczepówkę ośmioletnią mam w domu.
Super, gratuluję:-) mówiłam że będzie wszystko dobrze:-) A testem pappa się nie przejmuj to tylko statystyki A wiadomo tak jak mówisz przez Twój wiek wyjdą średnie. najlepszym obrazem jest usg :-) :)
Za godzinę ja mam wizytę, mam nadzieję że Dzisiaj się pokaże ładnie na usg i potwierdzi się płeć:-) A w szczególności że wszystko z nim dobrze ;-) ;)
 
U mnie 17tc dziewczyny w drugiej ciąży wy też tak macie że czujecie ruch y sporadycznie? Raz czuję a potem kilka dni spokój. Byłam u ginekologa tydzień temu i ona powiedział że wszystko dobrze i że to za wcześnie nawet jak na drugą ciąże by czuć ruchy. Ale ja się i tak schizuje że coś nie tak.
 
Ciekawe czy ja Poznam płeć we wtorek
U mnie 17tc dziewczyny w drugiej ciąży wy też tak macie że czujecie ruch y sporadycznie? Raz czuję a potem kilka dni spokój. Byłam u ginekologa tydzień temu i ona powiedział że wszystko dobrze i że to za wcześnie nawet jak na drugą ciąże by czuć ruchy. Ale ja się i tak schizuje że coś nie tak.
Też tak czuję a szczególnie jak leżę rano i wieczorem czasami w dzień a czasmi wcale a od pon mam 17 tydzień
 
reklama
Ciekawe czy ja Poznam płeć we wtorek

Też tak czuję a szczególnie jak leżę rano i wieczorem czasami w dzień a czasmi wcale a od pon mam 17 tydzień
No ja np czuję a potem 4 dni spokój i nic. Ale lekarz twierdzi że jest ok. Na usg mała była odwrócona plecami i nogi miała z tamtej strony od wewnątrz. Poznasz płeć na pewno.
 
Do góry