reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

No to ja właśnie tak miałam bo mi z3 nie wysłali. AH ten Zus
Najgorsze jest to, że teraz to tyle wydatków na głowie ma dziewucha, bo szczepienie za kilka dni, wizyta u dermatologa, a o i kredytach i rachunkach nie wspomnę. A zus o tym nie pomyśli i pewnie dostanie te pieniądze w listopadzie dopiero
 
reklama
A moze masz zdjecie gazetki czy cos jak wygladana te poszewki :) i kiedy sa. Dziękuję
Są od 7 w sprzedaży. W poszewkach to to dużego wyboru nie ma, ale te z Simbą są takie piękne [emoji7] są jeszcze jakieś ubranka i kocyki, wyprawka do łóżeczka itp.
Screenshot_20191009-182134_Blix.jpeg
Screenshot_20191009-182132_Blix.jpeg
Screenshot_20191009-182130_Blix.jpeg
Screenshot_20191009-182128_Blix.jpeg
 
To u nas w Koszalinie tak dobrze nie ma. Już dostałam listę co mam przygotować do szpitala. Zobacz załącznik 1031981
To masakra rzeczywiście. U nas tylko rzeczy na wyjście tak naprawdę potrzebne
Jak syna rodziłam to dostałam do domu cała siate pampers ów i podkładów jeszcze.
Najgorsze jest to, że teraz to tyle wydatków na głowie ma dziewucha, bo szczepienie za kilka dni, wizyta u dermatologa, a o i kredytach i rachunkach nie wspomnę. A zus o tym nie pomyśli i pewnie dostanie te pieniądze w listopadzie dopiero
No wierzę bo miałam tak samo ile ja się tam nawydzwanialam i ile nerwow.
 
reklama
Do góry