reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dobra dziewczyny pytanie z innej beczki może kokarzycie jakieś fajne miejsce nad jeziorem czy coś na kilkudniowe wakacje z dziećmi? Nad morze nie dam rady wysiedziec tyle w aucie... Jestem z samego południa polski, także myślę że może do 4h jazdy... Może gdzieś bylyscie w poprzednich latach i macie coś do polecenia?
Byliśmy niedawno w uroczej miejscowości w lubuskim - Łagów. Bardzo ładne miejsce nad jeziorem, jest tez plaża z placem zabaw dla dzieci, można popływać rowerkami wodnymi a trasy wokół jeziora są bardzo widokowe, są tez fajne knajpki, polecam :)
 
reklama
Nie wytrzymam, jak ja się fatalnie czuję.
Mdłości, zawroty głowy, i ten okropny ból.
Od rana boli mnie też lewy jajnik,
Nawet sen już nie pomaga. 😞
Czuję się bardzo zmęczona, jakbym w kamieniołomach pracowała. 🥺
Chyba wezmę jednak ten Apap...
 
Nie wytrzymam, jak ja się fatalnie czuję.
Mdłości, zawroty głowy, i ten okropny ból.
Nawet sen już nie pomaga. 😞
Czuję się bardzo zmęczona, jakbym w kamieniołomach pracowała. 🥺
Możemy sobie podać ręce.... Mi się jeszcze nasiliły wahania nastroju i beczę dziś od rana... Sama ze sobą wytrzymać nie mogę 😩
 
Nie wytrzymam, jak ja się fatalnie czuję.
Mdłości, zawroty głowy, i ten okropny ból.
Od rana boli mnie też lewy jajnik,
Nawet sen już nie pomaga. 😞
Czuję się bardzo zmęczona, jakbym w kamieniołomach pracowała. 🥺
Chyba wezmę jednak ten Apap...
Przybijam pione bo tez zdycham 🙃
Mi na mdłości chwilowo pomaga coca-cola.
2 łyki a robią robote 💪
 
Dla mnie spoko, natomiast przejrzałam strony od wczorajszego postu @nixie i to są dziewczyny które się (poza nią) zgłosiły:
@Marika92 , @Mamazbb , @Aleksanderka_30 , @Margaret10 , @Mimimka89 , @Karolina2495 , @Carry88 , @Mona.lisa , @malgosia005 , @Kingazet92 , @Sunofspain , @AB28 , @Wilga74 , @KarolaJ , @Dagulina , @Blues , @Aga87lan , @Ayluchna , @monnkej , @Doubler , @Klauuudia

Jeśli kogoś pominęłam to wybaczcie i dajcie znać! Sporo tego było. 🙈
@Szarafoka - wspomniała o grupie na FB, więc nie wiem, czy na forum też jest zainteresowana 😄
Ja też jestem chętna, może mało pisze, ze staram się nadrabiać wszystko. Ostatnio trochę ciężko, bo od dwóch tyg siedzę z chorą 2,5 latką w domu, a moje mdłości i wymioty nie pomagają w niczym 😭 marzę żeby wróciła do przedszkola w poniedziałek 🙏🏻
 
reklama
Do góry