reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Pasibrzuch wszystkiego najlepszego:-):-):-) i głowa do góry nie ma co się dołować :tak:

Macy w sumie może jej się udało z tymi trojaczkami ale podejrzane mi to :-D

Yol_a ja zawsze na łatwiznę szłam :rofl2:


mały mi zaraz biurko rozniesie i ciężko mi pisać :rofl2:
 
reklama
Dalej nie potrafię przejść nad tym wszystkim do porządku dziennego. Kartki na bank były wysłane tak, żeby nie doszły przed chrztem, żebym miała niespodziankę. Zaproszenia wysłałam miesiąc wcześniej, kartki nadano 30.04, chrzest był 2.05.
A dziadek wiedział i nic nie powiedział. Bo skoro kartka dziadków jest w tym pliku, to musiał wiedzieć.
***** mać!!!
Idę zaraz na pilates, może się uspokoję.
 
zaglądam do Was bo mam chwilę spokoju, obydwoje śpią. Od 11 Szym nie wydalił niczego z żadnej strony wiec idzie ku lepszemu;-)
znowu u nas lotniska pozamykane, ciekawe czy polecimy:crazy:
Pasibrzuchu wszystkiego najlepszego z okazji imienin:-)
 
Dobrze zrobiłaś Pasibrzuszku. Myslę, że Twoja mama zadzwoni do Ciebie w tej sprawie i bedzie wielce obrażona. Przygotuj sie na tą rozmowę i badz podczas niej mega spokojna.
 
Pasibrzuch nie naciągaj sie na koszty odsyłania - nie warte tego. Jak ich spotkasz i zapytaja czy dotarły to powiesz, że nic nie przyszło i zrób głupia minę. OLEJ to kobieto.

edit:
Laski, - pytanie remontowo/wykonczeniowe:
która z Was ma meble kuchenne z forniru? jak się zachowuja przy płycie indukcyjnej i piekarniku? a konkretnie pytam o szafki wiszące nad płytą induk.? czy to sie od temperatury nie odkształca, wypacza itd?


a co to jest fornir:-D

ja to tylko wiedzieć co to cement:-p
 
Pasibrzuch, sto latek sto latek :)
sytuacja rodzinna rzeczywiście do d...! Zachowali się strasznie, dobrze, że nie odebrałaś tej paczki, niech sobie mamusia nie myśli,że prezentem wszystko wnukowi wynagrodzi.
I znowu potwierdza się powiedzenie, że z rodziną to tylko na zdjęciu....
 
Roxeen super filmik ja też mówiłam sobie ze z małym chodzić będę ale moje leniwe dupsko jak na razie się nie ruszyło ... szkoda że takiej wanny nie mam hehe ;)

Pasibrzuch i dobrze zrobiłaś jak nie chcesz to nie odbieraj

Labamba u mnie też obydwoje właśnie śpią ;)

zdążyłam 2 partie prania rozwiesić zaglądam tu i zaraz uciekam dalej składać pranie bo sterta się uzbierała :/
 
reklama
Do góry