reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
edit:
Laski, - pytanie remontowo/wykonczeniowe:
która z Was ma meble kuchenne z forniru? jak się zachowuja przy płycie indukcyjnej i piekarniku? a konkretnie pytam o szafki wiszące nad płytą induk.? czy to sie od temperatury nie odkształca, wypacza itd?
Jolcia fornir to nic innego jak cieniutki płat drewna naklejone na płyte wiurową.Więc możesz smiało wieszac je nad płytą nic im sie nie stanie !:-)

A ja sie dzis usmiałam sama z siebie bo wiecie weszłam na BB czytam sobie pogaduchy ale cos mi nie pasi!Ktos opisuje że jego dziecko już umie wkładac sobie nogę do buzi:szok:!Myslę sobie kurcze cos nie tak moje dopiero zaczeło się przekręcac a tu juz takie akrobacje!!!!!!!!A ja weszłam na listopadówki hahahahaha:-):-)
 
Pasibrzuch - znaczy sumienie mamę męczy... ale dałaś im do myslenia i dobrze.
roxeen - super film czekałam aż malucha zanurzą w wodzie. Ja kiedyś w Rosji i na Ukrainie byłam i to własnie wśród ludzi związanych z rozwojem i rehabilitacją... nie macie pojęcia co oni z dziećmi robią... :szok:szok normalny ale nikomu nic się nie dzieje i te dzieci sprawne i zdrowe. Aczkolwiek bym się bała. To w wannie fajne i bezpieczne ale na bank jest część druga czy siódma i tam już są bardziej zdecydowane ruchy :tak:
 
Pasibrzuch- szkoda na nich nerwów....
olej, olej, olej.....
udawaj że nic od nich nie dostałaś....
jak dziewczyny radzą!!!

Kacha ja Ci dam doła!!!!
Do pionu mi się tu doprowadzić proszę!!!!


Kaja ależ wymyśliła z tą ciążą- wiedz przecież że ja nie mogę bo cc, no i moja historia...
Ja tam też jestem ostrożna co do rewelacji o trojaczkach- zwłaszcza że to początkowe wpisy i może ktoś se jaja robi, ale kto wie....


Roxen - ja też chciałam z C na basen, muszę się zmobilizować, ale chyba poczekam aż gość będzie sam siedział!! A filmik niezły- C dawno by pewnie arię odstawił, jakbym z nim tak jeździła, ale w sumie to we wiadrze się nie da, wanny nie mamy :-D

Morka - ja też chcę wątek Bezrobotników :-D:-D:-D!!!!! albo kur domowych;-):-D:-D:-D

Tysiolek będzie pięknie zobaczysz-a Amelki nawet na chwilę nie będzie na ślubie i weselichu???

Na tabsach się nie znam!!!
Co do cen w Warszawie za nianie też uważam że na łeb upadli....
Nie wyżyli byśmy atm z M i C- na bank!!!


No to tyle - pięknie się uśmiecham bo tylko tyle spamiętałam z tego co chciałam na pisać:-)
 
Witajcie!
Poczytałam,my dziś mieliśmy ikonsultacje rehab i mamy dalej ćwiczyć,zaliczyliśmy też pediatre bo w cyckach mało mleka młody mało przybył,ciągle głodny a tu aby,aby.Dostaliśmy nutramigen bo jest też skaza białkowa,a noce ostatnio mamy do d ,ciągle tylko jeść iiiiiiiiiiiiib już wrzeszczy
nara
 
Nastrój do bani, pilates połączony z jogą nie pomogły :-(
Cały czas mam mętlik w głowie. Nie wiem dalej co mam robić, czy pogodzić się z mamą w imię dobra Emilki, czy dać sobie z nimi już spokój, wyrzucić ich ze swojego życia...
Mój mąż twierdzi, że powinnam ich olać, po co się denerwować, bo wiecznie jakieś numery wykręcają.
Tylko, czy mała kiedyś to zrozumie i nie będzie miała do mnie żalu później?
A może ja zbyt emocjonalnie reaguję? Może powinnam mieć do tego większy dystans? Sama nie wiem.
 
Pasibrzuch daj sobie trochę czasu i wyluzuj, i patrz na te numery chłodnym okiem, bez emocji. Wtedy dostrzezesz idiotyczność tych zachowań i nabierzesz dystansu do sprawy.
 
reklama
Pasibrzuch - pozwól mamie dorosnąć i nich ona wyciągnie rękę. ale nie rękę z fochami tylko szczerą. Wysłanie paczki to nie jest wyciągniecie ręki, to raczej jej schowanie.
 
Do góry