reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

cześć mówię w tą brzydką pogodę!!!!
kurcze, co się dzieje z tą pogodą? Jest przecież maj!!! W domu mam zimno jak nie wiem co, właśnie znowu włączyłam grzejnik, tylko, że od zacznie sie nagrzewać dopiero o 13 bo mam na drugą taryfę a dopiero potem odda trochę ciepełka.... A więc jeszcze trochę pomarzniemy
Mimo pogody życzę miłego dzionka
 
reklama
kaja nie wiem dziś spytam o ferie, bo mi wychodzi, że mi tylko policzyli 20 tyg. i 24 maja finito.:szok: Tak, ferie u nas były w drugiej połowie lutego, więc faktycznie w czasie urlopu wypoczynkowego miałam macierzyński. Dowiem się i dam znać!!:tak:
A Filip nadal niespokojny i zasnąć nie może.
Co do kawy ja piję dwie dziennie tak, jak w ciąży, pytałam lekarzy i nic złego w tym nie widzieli- rozpuszczalna z mlekiem. Tak spada mi ciśnienie że nie mogę funkcjonować.
:angry:asiowo ja fiksuję po prostu:szok::crazy:
 
Ostatnia edycja:
a tak poza tym że zimno to jeszcze chyba dzisiaj umrę w domu ze smrodu!!!!!! Mój kochany piesek musiał się czegoś na dworze najeść, w nocy wymiotował, a teraz co kilka minut pierdzi tak głośno i śmierdząco, że z Mateuszem sie niedługo udusimy!!!!!
 
hellou :-) My dzisiaj uderzamy na USG bioderek:tak:
Kurczaki chciałam nadrobić pozostałe wątki i znowu czuję się zagubiona:tak: Mam nadzieję że już nie będzie zmian:-)
Miłego dnia :-) U wszystkich dzisiaj leje:baffled:?
 
Witam

Kaja ja kawy nie pijam ...zbożówkę owszem hehe pycha!

Pogoda tragiczna ! .... dziś mąż ma wolne wiec niech mu dzieci dadzą popalić żeby nie było że aniołki są w domu hehe
 
Dzien dobry laski

Buch jaka pogoda, przeciez to mozna w sen zapasc i sie nie obudzic a tu tyle obowiąków!!!

Zuzu zrobiła sobie drzemke, wiec moge posiedziec troche.

Roxeen Jeny ale masz spiocha, tez bym tak chciała;-)

Asiowo moja tez zaczęła lepiej spac i mniiej pobódek robic , no ale wczoraj wciagnęła 160 ml a zazwyczaj tylko 90 i wtedy budziła sie co 3 godziny

No nic lece cosik porobic

Buziaki w ten pochmurny dzien:-D
 
Jak ja Wam zazdroszcze tych spiochow... Roxeen, Asiowo, jak Wy to robicie? Moja koza sie budzi 3 razy w nocy... A w dzien prawie w ogole nie spi.
 
Bry... Normalnie pogoda mnie dobija... wszystko posprzątane ale mam górę prasowania ale mi się nie chce, chce słońca buu.
Idę dziś z małą do dermatologa - a samochód mi zrobił psikusa i muszę wybrać się wózkiem - nie wiem jak to wyjdzie --- no nic zobaczymy
 
reklama
Witajcie, u nas problemy z netem od rana....nie dość że pogoda do bani to jeszcze net strajkuje...
Paula- chociaż ktoś się cieszy z takiej pogody....
Ja tam się źlę, bo C pewnie nie pośpi bez spaceru i będzie marudny....

Kacha- ja wiem czumu masz doła, Ty masz pewnie ciągle taką pogodę jak my teraz!!!!
Uśmiech Ci piękny i szczery ślę choć na krótką poprawę humoru...

Morka- powodzenia na usg bioderek Mierllii - no dobra Buni?

Roxen- zazdrościć śpiocha z Boo - C bardzo marudny, w nocy się rzucał, o 12-stej już był u nas w łóżku, o 4 tej syrena jakby wieki nie jadł...próbował o 2giej ale go jakoś utuliłam i poszedł spać, ale cały czas niespokojnie....


Gosia - pewnie niech małż wie, że dzieci to nie zawsze takie grzeczne....
C w weekendy jak mąż jest grzeczny, a mi to raczej popalić daje....

Kurka, Teraz płakuchna znów musze mykać....

Miłego dnia mimo wszystko!!!
 
Do góry