reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

yol_a spytaj proszę, inaczej mi też zabraknie 2 tyg do konca roku szklnego i co... musiałabym L4 brać i mieć 80% ? Bo rzecież wiadomo, że godzin nikt nie będzie na 2 tyg zmieniał.
Dzięki za info o kawce, ja wypiłam kilka słabych podczas uroczystości np jak nie miałam swojej. Dziś do zbozowej dosypałam pare ziarenek rozpuszczalnej aby smak zaostrzyć. Myślę też, że nic by się nie działo ale to jednak kofeina.
Widzę, że wszystkie deszczowo dziś macie - to nam raźniej będzie. Ja mam ogrzewanie włączone bo mi w nocy pranie zmokło na ogrodzie i dosuszam. Wściec się idzie.
Rok temu pamiętam dokładnie (te dni to każda z nas pamięta) upał był w maju ogromny.
 
reklama
mój maluch zasypia po kąpieli około 19:30 i śpi do 6 rano :) Ale coś ostatnio od trzech nocy chyba głodnieje w nocy i budzi się koło 04:00 na butle i dalej śpi. W dzień też śpi nawet dużo, ma dwie drzemki tak około 1,5 h i z dwie tak po 0,5 h. Tak ogólnie to wytrzymuje tak 2 godzinki, wtedy jest bardzo bardzo aktywny a potem musi się przespać chociaż trochę. Często też jak już nie ma siły to sam zasypia w bujaczku.
 
Dzień dobry!!

Ranyyy co za dzień ;/ masakra jakaś!! Leje, wieje, na dworze odczuwalna temperatura poniżej zera, a w ddtvn mówią, że 14 ma u nas być... ;/
Nie chce mi się nic, zupełnie nic!! Najchętniej bym spać poszła!! Ale Adaś nie chce ;p
Mam tyle roboty, tyle sprzatania, zakupów do zrobienia... Ale jak w taką pogodę?!

Idę poczytać!! Póki co miłego dnia życzę :*
 
U nas nie pada, ale jest ponuro. A tu trzeba sie po zarcie jakies wybrac.

Paula, milego lumpkowania.
Czechow, powodzenia.
 
Macy - dzięki

Kurcze ale dawno nie byłam w lumpeksie - u mnie nie ma w pobliżu takiego miejsca gdzie mogłabym zaopatrzyć starszą - jest mnóstwo dla maleństw ale dla starszych w ogóle.
 
hihi Kaja to tak jak u mnie mój przedłużony macierzyński kończy się również w dniu rozdania świadectw:D
Yola ja też niewyspana moje dziecko zawsze zasypia około 21 i do 2 nigdy się nie wybudza - haha wczoraj było serduszkowanie przerywane krzykami Jasi chyba zdziesięc razy - m latał do niego normalnie jaja:D
ja wiem Jaś nie chce jeszcze drugiej dzidzi chce być moim oczkiem w głowie:D
PAsibrzuch ja już zeszyt mam i zaczęłam pisać dla Jasia:D
Kacha co jest z tobą kochana coś niedobrego się dzieje
Mari_anna ja mam na oku babkę 65lat ale nie wiem czy to nie za dużo, teściowa naszego majstra(on już jak rodzina) ale jeszcze z nią nie gadałam - i wojna zm, bo on zaproponował dziewczynę kumpla, jakąś siksę młodą, bez większego doświadczenia!!! never ever, przecież ja tego małego niunia byle komu nie dam! a i tak kamerować z ukrycia mam zamiar przynajmniej na początku - a co :cool:
Paula udanych łowów!!!:D

a ja dzisiaj wiozę Dżona do teściowej, zmykam na usg cycków moich a raczej tych wymion ktore mi po nich zostały, potem myk na kawkę do kumpeli i do lumpa i do banku - to ostatnie już niefajne

E: no dobra, a gdzie wątek z wyprawką? to zapytam tutaj: co - jeśli zamierzacie - kupujecie dzidziolom na dzień dziecka!? bo ja nie wiedzieć
 
Ostatnia edycja:
Już mi dwie oferty na niania.pl przyszły, ale by móc się skontaktować z kandydatkami muszę wykupić konto premium za 39.99/m-c masakra!

Jeśli chodzi o spanie to Maksiu jest aniołem. Noc od 20-21 do 6 rano, w dzień dwie drzemki po 2 godziny i jedna około 1 godzinna, nieraz dłużej, bo po ćwiczeniach jest zmęczony biedaczek. (Zero pobudek w nocy).

Leje, a mi trza na pocztę dziś mykać.

Moja teściowa mi z ciuchlandu super ciuszki przesyła, niektóre mają nawet metki, niektóre firmówki z H&M.


edit:

o już mam 6 ofert :)
 
Ostatnia edycja:
Czehow też powodzenia życzę!!!!


a TAK W OGÓLE laski z Wielkopolski, rzucić proszę okiem na wątek związany ze spotkankiem w realu bo mi ojciec chrzestny C truje o spotkanie z C u niego i nie wiem co mam odpowiedzieć....


No i wykrakałam, C marudny, teraz piszę bo zachustowany i śpi, zaraz spróbuję gościa jeszcze chociaż na pół godzinki do łóżeczka odstawić co by chociaż trochę do obiadu przygotować.....
 
macy mój cholernik też z tych co dużo snu nie potrzebują, sama więc nie jesteś;-)
klara to jak nie urok to sraczka u mnie przynajmniej net działa :baffled:
kaja dzwoniłam i już wiem, czy coś nam za te ferie skapnie to cię okaże we wrześniu, :szok:bo należy nam się 56 dni urlopu i niestety wakacje to załatwią z nawiązką,:nerd: toteż będziemy siedzieć na l4 jak nic. Ty masz o tydzień lepszą sytuację :happy:
agniecha pozazdrości snu dzidzi
emilcia a kimaj na zdrowie:-D
paula owocnego grzebania...... w ciuchach
czechow to ci wredne autko,a le one tak z natury mają
dorciaaa haha fajnie było?;-)A swoja drogą Dżony dba o wyłączność:-p:-D
 
reklama
Dziewczyny dzięki, ale ten dół się pogłębia z dnia na dzień i wszystko widzę w ciemnych barwach... To życie jest generalnie do d... Przed dzieciakami udaję, że wszystko jest w porządku, durnowato się śmieje, a na szczery uśmiech nie potrafię się zdobyć :sorry2:

co się dzieję streszczaj na zamkniętym:tak:
no chyba że już to zrobiłas a ja tam jeszcze nie byłam dziś:zawstydzona/y:

Faktycznie wpaśc w depresję można... deszcz, wiatr... :-( fatalna pogoda. Dzieciaki tez takie wiatry i skoki ciśnień pewnie odreagowują.
yol_a napisz mi jak liczą u ciebie macierzyński, my możemy sobie jeszcze odebrać zxa ferie zimowe dwa tygodnie, tak? O ile u ciebie były ferie, bo u nas w tym roku były od 18 stycznia więc pewnie ty tez miałaś już macierzyński bo Filipotek tydzień wcześniej się urodził.
Mnie wyszło, że z dodatkowymi 2 tygodniami i z odebranym urlopem za ferie to dokładnie kończę macierzyński w dzień rozdania świadectw.
Piję kawkę zbozową :szok:nawet dobra, bezkofeinowa mi się skończyła, musze lecieć kupic. Pije któraś z was normalną kawe? Ale to pytanie tylko do cyckowych :-D

ja piję nie zawsze ale jak juą to rano i to taką lurę a fuj ale zawsze smaczek kawki mniam

oddawać słońce ODDAWAĆ!!!!!

Ja nie piju kawy zadnej - ja się oduczyć :tak:
rano herbata (bez cukru wiec przez H ) i hejaaa :)

Dzień dobry Wam :-)

Mój Boo w taki deszcz śpi i śpi .. ciągle śpi !!!! jeszcze sie nie obudził ... od wczoraj od 22 z jedna przera na cycusia o 5 rano ... i nadal spi ... :oo:

co ty mu robisz, że on taki śpioszek ja tez tak chcę:tak:

a tak poza tym że zimno to jeszcze chyba dzisiaj umrę w domu ze smrodu!!!!!! Mój kochany piesek musiał się czegoś na dworze najeść, w nocy wymiotował, a teraz co kilka minut pierdzi tak głośno i śmierdząco, że z Mateuszem sie niedługo udusimy!!!!!

ups pomasuj mu brzuszek albo daj herbatki koperkowej:-D:-D:-D
hellou :-) My dzisiaj uderzamy na USG bioderek:tak:
Kurczaki chciałam nadrobić pozostałe wątki i znowu czuję się zagubiona:tak: Mam nadzieję że już nie będzie zmian:-)
Miłego dnia :-) U wszystkich dzisiaj leje:baffled:?

Legnica zalana:wściekła/y:
powodzonka z usg

Jak ja Wam zazdroszcze tych spiochow... Roxeen, Asiowo, jak Wy to robicie? Moja koza sie budzi 3 razy w nocy... A w dzien prawie w ogole nie spi.

znam to :tak: niestety:-(

ale pogoda rany julek:wściekła/y::no::wściekła/y::no::wściekła/y::no::wściekła/y::no::wściekła/y::no::wściekła/y::no:

coś mi młoda nie chce spać ostatnio tzn budzi się jakby miała koszmary nie wiem co jest bidulce mojej:-(

miłego dzionka

Czechow
szyszka dla autka hi hi
 
Ostatnia edycja:
Do góry