reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam

u nas nocki różne raz ładnie śpi do 8 z pobudką na mleko o 5 lub 6 a raz kręci się i jęczy co godz.



kama K pije bebiko i nic się nie dzieje.
tysiolek gratulacje dla A Małej zębolinki

miłego d
 
Paula mnie też długo nie było. I tak wypatrywałam Ciebie :-) Jakoś mam sentyment t chyba dlatego że Ty moja krajanka :-D Fajnie że jesteś! Szybciutko pokazuj Zuzankę.

Na temat bebiko słyszałam to, że nie ma zbyt wiele wartościowych składników, po prostu mleko i nic więcej- t opinia mojej pediatry (nie moja)
 
Tysiolek, gratulacje dla Amelkowych zębolków:-) Też czekałyście dłuuuuugo-tak, jak i my, więc może my też się w końcu doczekamy.

Paula, witaj-my się jeszcze nie znamy, ale chętnie Cię poznam:tak:

U nas też ostatnio nocki nieciekawe niestety, ale liczę na lepsze czasy:-) I mam nadzieję, że szybko nadejdą:eek:

Spacerek już zaliczyliśmy-u nas śnieg nie pruszy, ale wczoraj nie byliśmy.
Idę do Małego, bo ryczy i zasnąć nie może, a marudny jest że hohoho!!!
 
reklama
Do góry