reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam Wszystkie przyszłe styczniowe przyszłe mamusie. Nazywam się Sylwia moja dzidzia planowana jest miedzy 19 a 22 stycznia 2010:) ciesze sie ogromnie, brzuch zaczyna coraz bardziej odstawac czasami mam wrazenie ze czuję mojegvo bąbelka:) jeszzcze nie wiem co będzie. Co do opieki to rózni sie od polskiej, przebywam w Irlandii:)
zachcainki mam już chyba totalnie na wszystko a przy okazji mieszając że najem się apusty kiszonej a za chwilkę nawcinam sie czegoś czekoladowego;) dopiero zaczełam tyć od pocz max 3lkilo mi przybrało. Pierwsze miesiace byłyy straszne najbardziej 2m, ale najgorsze mam juz za soba oczywiscie nie mowiac juz o porodzie;) narazie dbam o nas i tak plynie sobie czas;) pozdrwawiam Was wszystkie:*:)
 
Hej dziewczynki.Przywloklam sie z pracy dopiero i jestem wykonczona, z tymi chlopami to ciagle problemy ale co bysmy bez nich zrobily?:-)

syla1205 Gratuluje i witaj w klubie, skod dokladnie jestes?
 
zAgatko - trzymam kciuki aby się to nie zdarzyło ponownie; dbaj o siebie i poleż naprawdę jeśli trzeba parę dni. :tak:
golanda - nie denerwuj się niepotrzebnie wagą, prztyjesz, potem zrzucisz :-)
syla - witaj wśród nas :happy2:
 
kacha_wawa, Kaja_10 -dzięki dziewczyny:-).
Muszę wymyślić jakiś sposób na trzymanie laptopa , bo przy moim stacjonarnym nie bardzo mogę przez te 3 dni siedzieć, a co tu innego robić niż na BB z Wami plotkować;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Wszystkie przyszłe styczniowe przyszłe mamusie. Nazywam się Sylwia moja dzidzia planowana jest miedzy 19 a 22 stycznia 2010:) ciesze sie ogromnie, brzuch zaczyna coraz bardziej odstawac czasami mam wrazenie ze czuję mojegvo bąbelka:) jeszzcze nie wiem co będzie. Co do opieki to rózni sie od polskiej, przebywam w Irlandii:)
zachcainki mam już chyba totalnie na wszystko a przy okazji mieszając że najem się apusty kiszonej a za chwilkę nawcinam sie czegoś czekoladowego;) dopiero zaczełam tyć od pocz max 3lkilo mi przybrało. Pierwsze miesiace byłyy straszne najbardziej 2m, ale najgorsze mam juz za soba oczywiscie nie mowiac juz o porodzie;) narazie dbam o nas i tak plynie sobie czas;) pozdrwawiam Was wszystkie:*:)

Czesc! Ja tez dopiero niedawno dolaczylam na tym forum, w sumie to dzis:) Witaj w gronie styczniówek! Ja mam termin na 5 stycznia, oby nie w sylwestra:) Ja co prawda przebywam w polsce< w irlandii mam dwie kuzynki< :-)pozdrowionka
 
Do góry