reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Jesteś pewna, że Twoje dzieci mają odpowiednio 11, 12 i 12 cm? Jeżeli jesteś w 12 tc to wręcz niemożliwe, że Twoje dzieci są tak duże - nawet badania prenatalne wykonuje się do 14 tc tak aby dziecko nie osiągnęło więcej niż bodajże 8,5 cm.. w jaki sposób lekarz mierzył dzieciaczki - od główki do pupy? Masz zdjęcia z USG?
Teraz to ja jestem w 15 tyg ..syn tez byl duzy mialam dwa razy mierzone na prenatalnym crl i w szpitalu.
 
Teraz to ja jestem w 15 tyg ..syn tez byl duzy mialam dwa razy mierzone na prenatalnym crl i w szpitalu.
Też uwazam jak @AnMil że taka wielkość jak na ten tydzień jest niemożliwa, taka wielkosc odpowiada 17tygodniowi, mi gin mówi że wielkość na USG może się różnić max o 2 tyg (co do OM) w innym wypadku coś już jest nie tak. A tym bardziej przecież przy ciąży wieloraczej, wtedy w ogóle dzieci są chyba mniejsze niż norma do tygodnia.
 
Też uwazam jak @AnMil że taka wielkość jak na ten tydzień jest niemożliwa, taka wielkosc odpowiada 17tygodniowi, mi gin mówi że wielkość na USG może się różnić max o 2 tyg (co do OM) w innym wypadku coś już jest nie tak. A tym bardziej przecież przy ciąży wieloraczej, wtedy w ogóle dzieci są chyba mniejsze niż norma do tygodnia.
Wieloraczki nie musza byc male bywa ze w 33 tyg juz ważą po 2 kg.znajoma ur w 34 i mialy ponad 2 kg.syn z 39 tyg 59 cm kolezanki z 39 i 51 ..ciaza to nie regula ja tam tego nie mierze dla mnie najważniejsze ze sa zdrowe i wszystko jest ok .
 
Nie jest ci przykro ze nie masz ani jednego zdjęcia? Żadnej pamiątki? Ja co prawda mam jednego dzidziusia w sobie ale jak lekarz robi USG to zawsze proszę o zdjęcie bardziej że to pierwsza ciąża a z badań Prenetalnych to aż 20 zdjęcie dostałam każde zdjęcie z pomiarem aż byłam w szoku [emoji16]
Mam tylko zdj z 8 tyg na pamiatke ;)ja bede miec tyle usg ze ciagle je widzę.tydz temu tez mialam i tak co rusz.
 
reklama
Ja teraz chodze do lekarzy w szpitalu,a tam zdj nie daja grunt zeby było dobrze zdj na pamiatke beda po ur ;)
No tak ale co zdjęcie to jednak zdjęcie, ja też byłam w szpitalu i zdjęcie dostałam nawet prosić nie musiałam [emoji16] taka miła Pani była [emoji6] ważne że są zdrowe [emoji846]
 
Do góry