reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki też mają hobby:)

reklama
LIV - bezcenne :-D i urocze (wszystko - i czapeczki i scena karmienia)
Świetna pamiątka. Już sobie wyobrażam, jak oglądacie to zdjęcie za 20 lat
 
może i nie, ale ja jestem z tych, którym słoń na ucho nadepnął i takie dźwięki mnie zwyczajnie denerwuja :) wkurzał mnie nawet flet na którym uczyła się grać córka sąsiadki heheh :)
 
Liv scena poprostu bezcenna i te czapeczki poprostu slodko to wyglada:-)
i moje bazgroły:
DSC_5753.jpgDSC_5754.jpgDSC_5755.jpgDSC_5756.jpgDSC_5757.jpg
 
A ja podbijam zakurzony wątek. Pewnie mało która ma teraz czas na swoje hobby. Nie będę ściemniać, że ja coś działam teraz z moim rękodziełem, chociaż staram się sobie zafundować paręnaście minut relaksu dziennie i łapię a to za igłę, a to za szydełko...

Pamiętacie kocyk? Robiłam go jeszcze w lecie chyba. Teraz, skoro Polcia jest już na świecie, kocyk został wygrzebany z dna szuflady, wyprany i wylądował w łóżeczku. Tak naprawdę to najczęściej zwijam go w rulon i podkładam Poli pod plecki jak śpi na boczku - taka jego niewdzięczna rola :) Ale na potrzeby sesji foto został rozłożony.

dziergane po godzinach: Misiowy kocyk, Teddy Bear Baby Blanket by Barbara Breiter
 
reklama
Pola, kocyk prześliczny. Właśnie mi przypomniałaś że dawno temu zaczęłam zazdroskę szydełkować no i nie skończyłam, może też wygospodaruje te 15 min dziennie...
 
Do góry