reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świętochłowice mamusie obecne i te przyszle,zapraszam na forum

Oj cicho cicho:tak: chyba nikt nie ma czasu lub pomysł na temat;-)

Tak zapytam...wszystkie dziewczyny pracujecie...czy ma jakaś z was tyle szczęścia co ja i siedzi w domu nie wiadomo co z sobą zrobić:rofl2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam:tak:
Ja w prawdzie obecnie mieszkam w Rudzie Śl, ale jeszcze w kwietniu mieszkałam w Świętochłowicach, niedługo, ale jednak:tak: Mój mąz pochodzi ze Świętochłowic...
Cos czuje, ze niedługo znów tam wrocimy;-)
 
Marzena my mamy mieszkanie po babci Rafała, ona jest chora i mieszka z teściami. Nie jestem zadowolona, choć opłaty są male, to mieszkanie jest zimne, daleko wszędzie, aleeeee smęcę :-)
Asiowo witamy witamy :-) Napisz coś więcej o sobie.
Avacanda wychodzi na to, że tylko z Ciebie taka szczęściara :-D Nie nudzi Ci się w domu ?
My mamy jutro znów kontrolę u lekarza, Mlody nadal ma kaszel. A ja musze wracać do pracy, bo połowy działu nie ma.....
 
Nudzi i to bardzo...można do głowy dostać:angry:Ze znajomymi zerwał się kontakt wiec nie ma z kim o pierdołach pogadac.
 
Dostaliśmy zwolnienie do piątku i dalej to samo mamy podawać. Poprawa jest lekka, ale nadal kaszel i katar jest.
W pracy to mnie chyba zjedzą.... Tam jest szał ciał a rąk do pracy brak. Ale najwazniejsze jest zdrowie Oskara, no przykro mi.
Ja już dzisiaj okan umyłam, karkówka piecze się w piekarniku, a Oskar dzisiaj dokazuje. Sama siedzę w domu, bo R. lata za pracą...
Avacanda wiem o czym mówisz, ja drugi tydzień jestem w domu i chcę do luuuudzi :-)
Ale od połowy lutego zaczynam szkołę, więc nie jest źle :-)
 
Dziewczyny wiecie moze gdzie jest w pobliżu Świętochłowic jakaś poradnia małżeńska?Bo mamy straszny kryzys a ja nie wiem co mam robic:confused:
 
Niestety Avacanda nie jestem w stanie Ci pomóc, nawet w googlach nie umiałam nic znaleźć...
A co się dzieje ? Jeśli mogę zapytać.
 
Avacanda... jedyne co znalazłam to to:
Wydział Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Katowickiej

Wogole witam, byłam tu raz i zwiałam;-)

Mam na imie Asia, pochodze z Mikołowa, mieszkałam w Świętochlowicach z męzem przez rok, a teraz mieszkan w Rudzie Śl.... Moja córeczka urodziła sie 22.06. o godz 23:55 oczywiscie w Świętochłowickim szpitalu...
Cały swój czas poswiecam jej, a niedługo pomyslimy o braciszku..., no albo siostrzyczce;-)
pozdrawiam
 
reklama
Do góry