reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Syn czy córka ?:)

A u mnie ? Hehe :p
20180116_182801.jpg
 

Załączniki

  • 20180116_182801.jpg
    20180116_182801.jpg
    804,7 KB · Wyświetleń: 2 320
reklama
@willou czyli jednak nie będzie bliźniaków? :-) zgadzam się z przedmówczyniami, w tym tygodniu zewnętrzne narządy płciowe jeszcze nie są wykształcone. Ja dowiedziałam się o płci w 16 tygodniu i to też jeszcze nie było pewne, choć trafione :-)
 
@willou czyli jednak nie będzie bliźniaków? :-) zgadzam się z przedmówczyniami, w tym tygodniu zewnętrzne narządy płciowe jeszcze nie są wykształcone. Ja dowiedziałam się o płci w 16 tygodniu i to też jeszcze nie było pewne, choć trafione :-)
Ja sie dowiedzialam w 16 tygodniu i to było pewne tylko lekarz wlaczyl usg i odrazu jajeczka synek pokazal :D
Ale czasem tez sie to "czuje "hehe
Ja czułam ze bedzie chloczyk jednak wiadomo ze to roznie bywa z ta intuicja;)
 
Ja sie dowiedzialam w 16 tygodniu i to było pewne tylko lekarz wlaczyl usg i odrazu jajeczka synek pokazal :D
Ale czasem tez sie to "czuje "hehe
Ja czułam ze bedzie chloczyk jednak wiadomo ze to roznie bywa z ta intuicja;)

U mnie dwie dziewczynki wyszły w 16 tc i potwierdza się za każdym razem :-) jednak pierwsze stwierdzenie było na 80%, bo stuprocentowej pewności nie chciał lekarz dac :-)

gann3e3kvq0ypbav.png
 
Dobry specjalusta na dobrym sprzecie wlasnie na podstawie nuba jest wstanie ok 13tc okreslic plec dziecka.Mi w 12t5d ginekolog na badaniach prenatalnych powiedzial ze na 80% dziewczynka co potwierdzil na polowkowych.

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki kochane, poczekajcie jeszcze trochę z tym okreslaniem płci ;)
Według mnie to jeszcze trochę za wcześnie :)
Trzymam kciuki żeby dziecko było zdrowe i żeby ciąża przebiegła bezproblemowo :*&
 
Do góry