reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

hej, też zauważyłam że ubrania ciążowe mają super ceny, ja niewiele kupiłam ciuchów, mało utyłam :-D ale jak będę drugi raz w ciąży to kupię sobie mnustwo ubranek, teraz to są super te ubrania,
joanno ja za pierwszym razem też oblałam na placu, teraz też miałam problem z łukiem i ruszaniem na wzniesieniu ale się udało, w ogóle to jestem w szoku że aż tyle razy zdawałaś, ja to bym już dawno zrezygnowała,
 
reklama
cudelf;
ja już miałam dosyć tamtego miejsca. Gdyby nie mój Tata, który mi kibicował i motywował do kolejnych prób - to już bym to pewcie wszystko rzuciła i obróciła się na pięcie.
Teraz jestem Jemu nardzo wdzięczna ponieważ jak człowiek się przyzwyczai do pojazdu to już później bez samochodu jak bez ręki
 
dzień dobry wszystkim, piękną dziś mamy pogodę,
joasiu jak już zacznę jeździć to pewnie też nie będę się mogła obejść bez samochodu, ciekawe czy mąż da mi w ogóle prowadzić :-D:-D:-D:-D:-D:-D
pewnie będzie się bał,
 
miałam dzisiaj egzamin na prawo jazdy i ZDAŁAM:-):-):-):-) :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)ale się cieszę, to już drugie podejście było
wielkie gratulacje....... a czy autko mąż da:sorry2: oj oni to się boją... bedziesz pewnie musiała sie najpierw wykazać:-D
margatett;
Dzisiaj byłam na Małkowskiego i kupiłam sobie 2 pary spodni z gumką i spódnicę - nie powiem, ceny ciuchów ciążowych do najtańszych nie należą...
a ja żadnego ciuszka ciazowego nie kupowałam... teraz taka moda: tuniki, legnisy... wszystko w sam raz na ciężaróweczki a w dodatku rozmiar s zawsze kupowałam no i teraz jakby co to też mogę założyć:cool2:
a jak sie czujesz kochana?... jak dzidzi - rusza sie już?
margarett - witaj i pozdrawiam
dobra synek mi się obudził... trzeba go nakarmić i na spacerek śmigać bo ładnie się zdaje być:-)
pozdrawiam noworocznie i miłego dnia
 
cudelf;
Z pewnością na początku będzie się bał ale myślę, że z czasem uwolni się od wszelkich obaw. Musisz jeździć bo tak jak pisałam - jazda nauką jazdy to zupełnie co innego niż, jazda samodzielna. Wszystko jest jednak do przejścia :-)
Haniu;
Dawno Ciebie u nas nie było, co u Ciebie?
a tak w ogóle to śliczne Masz zdjęcie :-) Piękna kobieta z Ciebie :-)
U mnie Maluch wreszcie zaczął się kręcić - jak chodzę to odczuwam to jako burczenie w brzuchu natomiast, jak leżę to widzę i czuję jak w środku Dziecina sobie pływa :-D
Wczoraj byłam na badankach - jest ok. Chcieliśmy zobaczyć płeć ale Maluch bardzo skutecznie ukrywał to co ma pomiędzy nóżkami :-D Tak w ogóle to nie jest to dla mnie najistotniejsze - najważniejsze jest zdrowie.
Ja większość górnego okrycia dalej kupuję w swoim rozmiarze - gorzej ze spodniami, które zisnęły mnie w brzuchu (pomimo tego, że mój brzuch nie jest ogromny)
Ściskam Was Wszystkie i życzę miłego wieczoru
 
ja jak byłam w ciąży tak pod koniec to jak leżałam to nieraz było widać jak dzidzia się rusza i robiły mi się wielkie wybrzuszenia na brzuchu, tak jakby mała odpychała się nogami od kręgosłupa i głowa jej wystawała, śmiesznie to wyglądało,
myślę że mąż mi da pojeżdzić tylko oczywiście nie samej, on będzie siedział z boku i pewnie będzie sioę mądrował
 
Haniu;
Dawno Ciebie u nas nie było, co u Ciebie?
a tak w ogóle to śliczne Masz zdjęcie :-) Piękna kobieta z Ciebie :-)
dziękuję Joasiu......a u mnie? za 6 tyg. będę już w robotce siedziała:baffled: i szukam niani... może macie jakieś namiary... znacie kogoś? ja mieszkam na pogodnie i najlepiej jakby z okolic:sorry2:... dziś głowa mnie boli:-(
a pokaż nam sie tu kochana z brzuszkiem ...z avatarka widze ,że lasencja z Ciebie:cool2:no i fajnie,ze juz dzidziunie czujesz i jeszcze zdążysz poznać płeć... cierpliwości:tak:
cudelfik - jak dla mnie to najwięcej dała mi samodzielna jazda... nie stresowałam sie tak jeżeli popełniłam jakiś błąd... facet to tylko wytykać potrafi... tak wię próbuj również sama podbierać autko i w okolicach pojeździć:tak:
pozdrawiam dziewczynki
 
cudelfik;
u mnie mądrował się mój brat (ponieważ było to kilka lat temu) - a to kazał mi zmieniać buty (bo sprzęgło zepsuję, jakby miał doświadczenie w chodzeniu na szpilkach) a to coś tam znowu innego. Najwięcej cierpliwości miał do mnie mója Tata i nigdy mnie nie krytykował a jedynie dawał dobre rady, z których chętnie korzystam po dzień dzisiejszy.
Haniu;
Oj z tą lasencją to nie przesadzaj :-D już mam 5 kg do przodu :-) Dałabym zdjęcie ale wstyd się przyznać ...od początku ciąży nie mam ani jednego .... Muszę zrobić sesję :-)
Z tymi opiekunkami to bardzo ciężko... Wiadomo, że najlepiej do tej roli nadają się nasi Rodzice ale nie zawsze przecież mogą się zaopiekować...Do tej pory nie byłam w temacie, więc niestety nie pomogę :-(
Mi to raczej pomoże moja Mama, która już nie pracuje (teściowa nadal na pełnych obrotach).
margarett;
ja niestety od rana na pełnych obrotach - w ten najgorszy deszcz przyszło mi krążyć po mieście. Mój samochód wygląda jak ....ech, lepiej nie mówić... No ale nie opłaca się go teraz szorować ;-)
 
reklama
Asieńka - co to jest 5kg.............. no i koniecznie jakieś fotki poró.......ciąza szybko się konczy a milo jest powspominać............. ze łzą w oku spoklądam na fotki siebie sprzed roku:-);-).... no i podeślij mi tu swoją mamusię ;-)ja licze że ok sierpnia moja pójdzie na emeryturkę to sie zajmie małym..... tymczasem do czerwca kogoś potrzebuję:tak:najlepiej kogoś poleconego bo nie chciałabym zeby mojego syneczka spotkało coś takiego:-:)no:
pozdrawiam
http://www.smog.pl/wideo/15373/opiekunka_bije_niemowlaka/
 
Do góry