reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

reklama
u mnie też dziadek opiekował się klaudią jak chodziłam na zajęcia, niby dobrze ale strasznie rozpuścił Klaudię, moja koleżanka zatrudniła nianię i jest bardzo zadowolona, już ponad rok jest u nich, więc można znaleźć kogoś ale trzeba poszukać, jakbym o kimś słyszała to dam ci znać haniu

Asiu zrób zdjęcia, ja mam kilka i bardzo się cieszę, oto jedno z nich, to była jakoś w 9 miesiącu
dsc00146vn2.jpg
 
cudelfik;
zgrabna z Ciebie Mamusia :-) no i z ciążą Tobie do twarzy :-)
ja dzisiaj siedzę cały dzień w domku i zastanawiam się co by tu ugotować....
 
no to bardzo fajnie, że tylko tyle Tobie przybyło :-) ja nie wiem jak to ze mną będzie... ale mam nadzieję, że szybko zgubię.. przed ciążą dużo ćwiczyłam a teraz został mi jedynie rowerek stacjonarny - codziennie po 20 minut.
Wymyśliłam risotto. Odkąd jestem na zwolnieniu - kończą mi się pomysły
 
ja to nie mam problemu z tym co zrobić mojemu mężowi na obiad, on mógłby jeść codziennie filet z kurczaka z ryżem, obiad który nie ma mięsa to dla niego nie jest obiad, no i też często jest takie danie,
 
ja w sumie też często robię kurczaka. Staram się jakoś go urozmaicać :-)
Ostatnio zrobiłam bezmięsny obiad - ziemniaczki szpinak i pomidory z sałatą - to tak nieśmiało zapytał się - a jest jakieś mięso ? :-D
Tak się jednak tym najadł,że mięsa by już nie zmieścił :-D
ja to lubię zielieniny - wszelkiego rodzaju sałatki. Jak pracowałam to w lato często zamawiałyśmy sobie takie pyszne sałatki warzywne z Kurnika - kosztowały tylko 9 zł a porcja pokaźna. Do tego sos czonkowy i pełno gum miętowych :-D
 
hej kobietki ja może nie ze szczecina ale z okolic powiat gryfiński,
dawno mnie tu nie było a i nowe osóbki się tu udzielają
ja mam problem ze swoim synkiem ma przerośnięty 3 migdał i laryngolog sugeruje wycięcie i nie wiem na który szpital się zdecydować w szczecinie i czy się wogóle zdecydować
 
reklama
HEJ:)
Jestem mamą 9 miesięcznej Wiktorii i mieszkam w Szczecinie. Obecnie siedzę w domku i cieszę się urokami macierzyństwa. Moja córcia jest coraz grzeczniejsza, więc mam trochę wolnego czasu, więc na pewne będę zaglądać na forum. Pozdrowienia dla wszystkich szczecińskich Mateczek:)
 
Do góry