reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

My jutro szczepimy i też 5w1 a na rota i pneumo jeszcze się intensywnie zastanawiamy chociaż i tak byśmy na to szczepili przy następnym szczepieniu :-)
 
reklama
a my dziś po wizycie i od razu szcepieniu:tak: na razie 6w1 a później jeszcze rota kupimy i nie wiem co robić z tymi pneumo bo co lekarz to opinia
Tymuś dostał dawke na śpiocha więc bynajmniej widokiem się nie stresował
teraz obserwuję mojego Groszka - sam zasnął w foteliku:szok:
oby nic się złego nie działo
 
A my dzisiaj szczepiłyśmy się 6w1 + pneumo + rota... było wszystko ok do 15 kiedy to Zuzka zaczęła się wydzierać w niebogłosy... teraz mam od 30 minut ciszę w domu bo dziecię zasnęło... czy to jakiś objaw pozczepienny? igdy tak mała nie płakała jak dzisiaj :baffled::-(
 
A my dzisiaj szczepiłyśmy się 6w1 + pneumo + rota... było wszystko ok do 15 kiedy to Zuzka zaczęła się wydzierać w niebogłosy... teraz mam od 30 minut ciszę w domu bo dziecię zasnęło... czy to jakiś objaw pozczepienny? igdy tak mała nie płakała jak dzisiaj :baffled::-(
jak najbardziej tak, sprawdz czy nie ma czerwonego miejsca po szczepieniu jak ma obrzek posmaruj altactem w zelu
ale dziecko moze sie tak zachowywac i tj jak najbardziej w normie
 
No i przeżyliśmy pierwszy stan podgorączkowy... 37,7`C wieczorem maleństwo miało... płakała i płakała... odczekałam godzinke żeby sprawdzić czy rośnie i na szczęście spadła więc obeszło się bez paracetamolu. Noc przespała całkiem spokojnie z jedną tylko pobudką (na kupe) no i o 6 karmienie i śpi dalej... oby to już był koniec tych poszczepiennych rewelacji!
 
my dzisiaj tez po szczepieniu i mam nadzieje,ze zadnych rewelacji nie bedzie.Przynajmniej tak mnie lekarz zapewnial.Ja szczepilam 5w 1 i na pneumokoki.Dwa uklucia jedno w jedna nozke,drugie w druga.Tutaj to taki standart w 8 tyg zycia dziecka,tylko zamiast na WZW typu B jest na Heinego Medine szczepionka.Wszystkim to daja no i za darmo.A za tydzien mamy jeszcze szczepienie przeciwko gruzlicy,bo niby Manchester ma podwyzszone liczbe zachorowan :baffled: i wszystkie dzieci tu szczepia.
 
Ostatnia edycja:
mój Antoś po dzisiejszym szczepieniu cały dzień był niespokojny i zasnął mi dopiero przed 22-ą ,co mu się nigdy nie zdarza:baffled: mam nadzieję, że więcej niespodzianek nie będzie:sorry2: za 6 tyg kolejne szczepienie 5 w 1 i być może rota, ale to jeszcze jest w kwestii rozmów;-)
 
reklama
Beaa bylas juz na szczepieniu na BCG?

Ja mam pecha do tej sluzby zdrowia. Jak mala miala 8 tyg. bylam z nia u lekarza, no i zapytalam co ze szczepieniem, bo powinno byc w 8 tygodniu. Lekarz powiedzial ze mam czekac na list, wiec ok, czekam ale nie moge sie doczekac. W tamtym tygodniu dzwonilam do szpitala, ktory niby wysyla listy dot. szczepien. Powiedziano mi, ze maja wszystki dane i, ze list niedlugo bedzie wyslany. Do tej pory nic. Wczoraj powiedzialam o tym pielegniarce srodowiskowej i ona poradzila mi pojsc do lekarza- wiec jutro uderzam.
 
Do góry