reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

reklama
lil kate: zapłaciłam 105zł. A potem wróciłam do domu i w necie przeczytałam, że od 2 kwietnia właśnie szczepionka na Hib jest bezpłatna!!! Dowiedz się czy się załapiesz już na bezpłatną, bo nie wiem czy od razu to wprowadzili. Ale mam nadzieję że za następną dawkę za 6 tygodni już nie będziemy płaciły :dry:
 
dzieki Joasiek:tak:

chcialam ci podziekowac jeszcze za znalezienie info o drugim becikowym w lodzi. dzieki tobie udalo nam sie na nie zalapac:tak:
 
No to super :tak: :happy:
To nasze forum to jednak super sprawa, zawsze można się powymieniać informacjami :-D
A nasze becikowe jeszcze do nas nie dotarło.. ale mają tempo, niech ich... :wściekła/y:
 
HIb jest bezpłatny?Jak zapisywałam małą na szczepienie-pierwsze ma dopiero za 2 tygodnie to od razu kazali sie zadeklarowac jaka szczepionke bierzemy i nic mi babsko nie powiedziało ze hib bedzie w kwietniu bezpłatny. Nawet wprowadziła mnie w błąd mówiac, ze skoro HIb kosztuje 60 zł to lepiej kupic ta 6w1(łącznie z zółtaczką , polio i Hib) za 120 i bedzie tylko 1 kłucie.
Hmm....rozumiem , ze chcą zarobic ale zeby na bezczela w sprawach zdrowotnych ludzi naciągać to juz chyba przesada..
 
Noi my też wczoraj byliśmy na szczepieniu.Maciuś miał trzy ukłucia jedno w rączkę i w obydwie nóżki.Ponieważ wzieliśmy dodatkową szczepionkę która u nas koszkuje 55zł i za 6tyg znowu płatna szczepionka.Ale tak bardzo nie płakał dzielny chłopak był:tak::tak:.Gorzej było już w domku bo dostał gorączki w dzień a puzniej w nocy noi cały dzień był marudny i płakał:-(.Ale już jest wszystko dobrze.:happy::-)
 
to super z tą szczepionką na HiB. ja chciałam ją kupić następnym razem- czyli w maju, więc może nie będę musiała już za nią płacić.
wg tych wiadomości z onetu nowy kalendarz szczepień ma wejśc za dwa tyg. więc w drugiej połowie kwietnia
 
reklama
no ja mam 1 szczepienie za soba pneumokoki i skojarzona nawet nie plakal tylko moja szczeponka skojarzona nazywa sie infanrix hexa ktoras tez ma taka ciekawa jestem ile u was kosztuje bo ja placilam za nia 230zl nastepne klucie 15 maja
 
Do góry