reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

karola04 w Niemczech jest ten plus ze na podstawowe szczepionki (a to 6 w 1 nalezy do podstawowych ipneumokoki chyba tez, ale lakarz stwierdzil ze dzis to bedzie za duzo i da nastepnym razem) sie nie placi!!!

mi doc przepisal paracetamol w czopkach jesli mala bedzie miala goraczke, nie ma na razie ale myslisz ze moge je podac tez na uspokojenie i zlagodzenie cierpien? bo cierpiala bardzo!!!!

a nastepnym razem znow to samo 6 w 1 i potem za miesiac raz jeszcze- lacznie 3 serie, u Ciebie tez tak?
 
reklama
moze byc po szczepiace nawet 3 dni niespokojna i moze miec nawet temperature i katar od szczepienia ale wszystko do 3 dni.
goraczke nalezy zbijac po 38 C jesli mniej nie kaza
moze byc nawet opuchnieta raczka i tym nie nalezy sie martwic!
 
tak na pneumokoki 3 dawki a 4 jak dziecko ma 2 latka ale ja myslalam o tych skojarzonych 6 w 1 musze`sie tym naprawde zajac dreczy mnie ta roznica cen:eek:
 
mam pytanie- czy po szczepieniumozna normalnie dziecko kapac? czy nalezy jakos szczegolnie na uklute miejsce uwazac..ale ciemna jestem....
 
reklama
Do góry