reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczepienia

reklama
Mi nawet po szczepieniu to kazała wieczorem przy kąpieli pomasować to miejsce...
 
:-) :-) :-) A czy coś Wam wiadomo o plastrach ,co niby znieczulają miejsce przed wkłuciem igły????Mój maluszek strasznie placze przy szczepieniu,serce pęka.
:-) :-) :-) A kąpać,to słyszałam,że można,a nawet dobrze,dzidzia się zrelaksuje.
KUBA~~2miesiące
 
dwa razy na pneumokoki owszem jesli dziecko nie bylo szczepione wczesniej a jak jest szczepione tak jak moj synek od 6 tygdnia to teraz 3 razy pod rzad a ostatnia dwaka jak bedzie mial 2 latka i to jest 100% skuczene
 
reklama
Milenka w piątek rano miała szczepionkę na pneumokoki a wczoraj i dzisiaj ma temperaturę.. czy to mozliwe, że to po tej szczepionce :confused: :confused: :confused:
 
Do góry