reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szkoły rodzenia, przyszpitalne, prywatne

mami35

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2009
Postów
19
WITAM w nowym temacie ;-)założyłam nowy temat, ponieważ mam problem ....chodzić czy nie ...:-(no i zastanawia mnie jak w opolskiej szkole rodzenia jest..Chciałabym porozmawiać na ten temat z obecnymi mamusiami jak i tymi ktore maja taki problem jak ja :-(pozdrawiam serdecznie i zapraszam na forum...:-)
 
reklama
Ja niedawno tę szkołę skończyłam :tak::tak::tak: i polecam gorąco - położne które prowadzą zajęcia są super kochane i pomocne, o wszystko można zapytać, wykłady są bardzo pomocne i dużo z nich wynieśliśmy, dzięki Sz R obejrzałam porodówkę wcześniej i nie wiem czy to całkowita zasługa tych zajęć, czy może moje nastawienie, ale porodu się nie boję :tak::tak::tak:

Po każdych ćwiczeniach jest badane tętno dzidziusia - czyli aż trzy razy w tygodniu - dla mnie to bardzo dużo znaczyło :tak::tak:

No i teraz wszystko w nowym budynku, czyściutka, nowa, przestronna sala gimnastyczna - rewelacja!!! No i można spędzić czas z fajnymi ludźmi :tak:
teraz chyba już nawet SZR będzie darmowa, my jeszcze płaciliśmy 150zł za 5tygodni zajęć... Teraz też jeszcze mogę chodzić na ćwiczenia - po 38tc uczą dodatkowo parcia w różnych pozycjach, pokazują na których mięśniach się skupić, jak nabierać powietrze - niby takie proste rzeczy, ale jak się to przećwiczy wcześniej to jest jakiś wew. spokój ;-)

Jak masz jakieś pytania to chętnie odpowiem :tak::tak::tak:
 
super witaj znowu!!!!;-) tak tak ja tez sie strasznie boje porodu i krwi i bólu i wlaśnie po to myslę o szkole tylko fakt mogla by być bezpłatna tak jak wszedzie na opolszczyżnie Olesno Namyslow czy K-K Krapkowice i inne miejscowości no jak piszesz ma byc ...a tez ciekawi mnie ten problem bo dużo osób mówi ze owszem chodzilo a jak przyszlo co do czego to zapominaly mysle ze to zależy od osób ktore sa przy tobie w czasie porodu zeby ci przypominac np.maz .. no i te sprawy czopu czy wod płodowych o ile to nie to samo tez bede wiecej wiedziala jak bede chodzic?
OJOJ ale sie rozpisalam :-D pozdrawiam cieplutko...
 
hejo
moj maz strasznie chce chodzic i wlasnie tez patrzylam ze 150 sie placi... jak by byla za free to super by bylo ;-) ja to tak w sumie obojetnie mi czy isc czy nie... ale bardzo bym chciala poznac wlasnie polozne i sale porodowa:tak:
 
wiecie co, ja Wam proponuję pójść tam do tej szkoły rodzenia i wszystko zobaczyć i wypytać... Na nowej ulotce jest napisane że szkoła rodzenia jest bezpłatna...
 
masz racje amelkowa tak wlasnie trza zrobic po prostu jutro tam podjade i sie wszystko dowiem nie ma co gdybac a jak bedzie za free to juz zaczne chodzic poki co jeszcze zimy nie ma bo bedzie mi fatalnie i ciezko i zimno che che:-D
 
witam witam troche przerwy.... bylam churra widzialam i juz wszystko ...moze prawie wiem wiec
amelkowa.. ja jestem w 21 tc i niestety musze poczekac masz racje warunek musi byc ukonczony 30tc szkoda ale warto czekac druga sprawa dobra dla wszystkich ktore chca zaczac to ZAJECIA SA BEZPLATNE rewelacja:-D nareszcie ...tak jak wszedzie...
i zapraszaja nietylko mame i tate ale tez dziadkow rewelka ciekawe czy moja mama by poszla musze zapytac..hi hi pozdrawiam cieplo wszystkie przyszle i terazniejsze mamuśki
 
:-( chej chej jak tu cicho zadna nie chce opowiedziec cos ciekawego ze szkoły rodzenia bylo by fajnie moze powspominac ;-) ja zaczne chodzic dopiero w grudniu :-( dopiero juz sie nie moge doczekac może ktoras z was tez bedzie chodzic dopiero w grudniu i sie spotkamy ... zapraszam ciepło...:-):tak:
 
reklama
ja nie wiem czy któraś z dziewczyn z Ploteczek jeszcze chodziła na szkołę rodzenia oprócz mnie :no: co do wspominania, hm... bardzo miło wspominam panią Emilkę i panią Jolę i z panią Emilką chciałabym nawet rodzić... Ale nie wiadomo czy trafimy w jej dyżur :-D:-D:-D
 
Do góry