reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Szkoły rodzenia

magda1977

mamusia 03.02,10.05,09.11
Miasto
Łódź-Teofilów
Rozwiązania
0
. Po przyjęciu tatuś (jeśli chce) uiszcza opłatę 150zł i może uczestniczyć w porodzie.
Ja jak rodziłam dwa razy mąż nie musiał płącić żeby być przy mnie,Tylko za strój zapłacił 20 zł.Trochę mnie to wkurza że stosują taką praktykę by zarobić na tatusiach ech!

Ja się muszę dowiedzieć jak jest w moim szpitalu ,gdzie chce rodzić,ze znieczuleniem.Czy płatne czy nie.Wiem że jest wanna do porodu ale nie wiem czy to jest dodatkowo płatne jeśli chce się rodzić w wodzie.

reklama

asia*

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
opłaty za tatusiów są niezgodne z prawem z tego co pamętam, ale niestety czesto praktykowane przez szpitale.

magda
ja wiem jedynie ze jak chce sie w wodzie rodzic to trzeba dodatkowo jakie sbadania zrobic przed porodem i nie miec przeciwwskazan

magda1977

mamusia 03.02,10.05,09.11
Miasto
Łódź-Teofilów
Rozwiązania
0
No tak mozliwe.Na pewno będę musiała się tam wcześniej wybrac i porozmawiac o wszystkim.Także nie wiem w którym mój ginek szpitalu pracuje to tez bym brała ten szpital pod uwagę

Bafinka

Miasto
Płock, Poland, Poland
Rozwiązania
0
to ja wróciłam właśnie ze szkoły rodzenia dziś byłam sama bo m w pracy.. temat był następujący; ból porodowy! ale powiem wam ze ta pogadanka mnie uspokoiła troche.. jak to pani powiedziała jak jest ciaża to musi być i poród i panika tu nie pomoże że najbardziej dokuczliwe są skurcze przy rozwarciu a potem to już z górki.. ja to wam powiem że chociaż oczywiście się boje to mogłabym rodzic nawet dzis byleby maleństwo było już ze mną

Dora_M

Miasto
O-ca
Rozwiązania
0
Ja w piątek byłam w szpitalu, żeby zapisać się do szkoły rodzenia i w ogóle dowiedzieć czegoś na temat i ... okazuje się, ze już za późno, że zajęcia trwają 12 tygodni po 2 x w tygodniu po 1,5h - szok - u Was też to trwa tyle czasu? ja myślałam, że miesiąc i już.

Biedrona Biodro

Wiedźma
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Dora,faktycznie bardzo intensywny ten kurs:szok:

W szpitalu, w którym zamierzam rodzić nie ma szkoły rodzenia, ale zapisałam się do takiej, którą prowadzi położna z tego szpitala właśnie. Kosztuje fortunę(jak na moją kieszeń), ale z racji tego, że też dość późno się do tego zabrałam nie miałam już wyboru, bo albo nie było miejsc, albo kursy już się pozaczynały. Nasza szkoła trwa 6 tygodni, zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 2 godziny. I tez mi się wydawało, że dużo tych godzin...

dzoana82

Rozwiązania
0
Hejka. Ja właśnie też dzwoniłam się orientować do szkoły rodzenia i u nas to chyba wręcz przyśpieszony kurs, bo tylko 7 spotkań po 2 godziny. Ale może to i lepiej:-)

Dora_M a może spytaj czy nie możesz dołączyć mimo wszystko. A że nie będziesz na wszystkich lekcjach to trudno. Zawsze lepiej trochę niż wcale:-D

martela

Miasto
Piła/Poznań
Rozwiązania
0
ja chodzę do bezpłatnej szkoły rodzenia,dołączyłam w 27 tyg. i nie było żadnego problemu,położne bardzo miłe i kompetentne,są ćwiczenia oddychania i ćw.ogólnousprawniające, zajęcia 2 x tyg. i ogólnie jeśli ktoś przyszedł pierwszy raz np. w 34 tyg. to nie ma problemu z dołączeniem do grupy,wręcz położna zostaje po godzinach i ćwiczy z tą parą kąpanie,przewijanie czyli podstawy.Myślę,że lepiej nie mogliśmy trafić...

Tofilesia

Rozwiązania
0
Dziewczyny z Wrocławia gdzie jesteście zapisane do szkół rodzenia? Ja starałam się znaleźć coś bezpłatnego, ale nie mogę nic znaleźć w necie. Czyżby nie było? Zastanawiam się nad Klubem Body Fit Wellnes na Pretficza, kurs trwa 6 tygodni za 400zł.

reklama

asia*

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ostatnia edycja:
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Anulaa88 Poradnik ze szkoły rodzenia Sierpniowe mamy 2018 3
S SZCZECIN - szpitale, ginekolodzy, położne, szkoły rodzenia Poleć szpital, lekarza, położną 9
Ayran Szukam szkoły rodzenia ! Poznań 1
martulka84 Nasze wrażenia ze szkoły rodzenia Archiwum Lipiec 2012 175
Mońcia Szkoły rodzenia Trójmiasto 3
I Szkoły rodzenia w Olsztynie Olsztyn 1
I Szkoły rodzenia w Bielsku-Białej i okolicach Bielsko-Biała 14
E Ciekawostki ze szkoły rodzenia... Archiwum mam styczniowych'11 56
C PRZEDPORODOWO O PORODZIE czyli szkoły rodzenia, szpitale, ćwiczenia przed porodem itd Archiwum mam lutowych'11 199
D wybór szkoły rodzenia w Łodzi Łódź 46
kici69 szkoły rodzenia - czyli jak przygotować się do roli mamy Archiwum mam kwietniowych'10 157
M Szkoły rodzenia, przyszpitalne, prywatne Opolszczyzna 18
K Szkoły rodzenia, zajęcia dla ciężarnych Kraków 118
sumka Bezpłatne Szkoły Rodzenia w Warszawie Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 13
M Czy sa mamy ze szkoły rodzenia na Żelaznej? (poniedziałek, środa) Dzieci urodzone we wrześniu 2005 71
W Czy po 25.05 Wasze dzieci pójdą do przedszkola/szkoły? Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 0
T Do jakiej szkoły wysłać 16 letniego syna w Warszawie? Warszawa 9
Klaudia1062 Pragnę mieć dziecko. Nie mam pracy i chodzę do szkoły - mam 21 lat. Młodziutkie mamy 10
S Początek szkoły i pojawienie się rodzeństwa Początek szkoły 10
R Witam szukam dobrej szkoły podstawowej. Kielce i okolice 0
B Szkoły językowe, czyli mamy poliglotki :) Potrzebuję porady 3
P Szkoły Szczecin 2
Takhisis Szukam szkoły pływania dla czterolatka. Wrocław 0
G Karmienie piersią a powrót do szkoły? Karmienie piersią 0
G Pierwszy dzien szkoły Przedszkolaki 1
A Szkoły w South Ockendon Przedszkolaki 0
S Ratujmy maluchy - sześciolatki przed pójściem do szkoły!!! Roczniaki i dwulatki 0
S Ratujmy maluchy - sześciolatki przed pójściem do szkoły!!! Trzylatki 1
S Ratujmy maluchy - sześciolatki przed pójściem do szkoły!!! Przedszkolaki 27
Jadran Dwie szkoły dla siedmiolatki Początek szkoły 5
T Dni otwarte nowego przedszkola i szkoły podstawowej w Wawrze! Ogłoszenia tylko tutaj 0
O Posyłać do szkoły czy nie? Dzieci urodzone w grudniu 2007 49
K Idziemy do Szkoły Dzieci urodzone w kwietniu 2006 2
F zielone przedszkola i szkoły Ogłoszenia tylko tutaj 0
N nianie, żłobki, przedszkola i szkoły Archiwum maj 2010 183
A Żłobki, Przedszkola, Szkoły - info ogłoszenia opinie Ogłoszenia - Wrocław 70
Madziara Sześciolatki do szkoły Dzieci urodzone w 2003 roku 43
J Szukam dobrej szkoły w Ursusie Szkoły 1
N Wybór szkoły - czym się kierujecie? Szkoły 8
nikita33 sześciolatki do szkoły? Szkoły 16
K Szkoła rodzenia w Krakowie Majowe mamy 2020 5
Wiktoria_W WROCŁAW - polecana szkola rodzenia? Potrzebuję porady 1
Charlotte21 Szkoła rodzenia - okolice Katowic Potrzebuję porady 7