reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szpital lipcówek

ja rodzilam rok temu w Bielanskim po poleceniu przez znajome i poczytaniu opinii w necie i bylam rowniez bardzo zadowolona! teraz zamierzam znowu tam rodzic... a jesli sie nie uda to w gre wchodzi jeszcze tylko Karowa!
jesli chodzi o Kasprzaka to slyszalam rozne opinie szczegolnie o warunkach, a Zofia jest przereklamowana i nastawiona na kase (to wiem od znajomych ktore tam rodzily)
 
reklama
ja, jeżeli się uda, będę rodzić na Karowej. Mam Panią doktor prowadzącą stamtąd, no i chciałabym pójść tam na szkołę rodzenia, ale koszt 650 zł, troszkę mnie odstrasza ;-)
 
a czy na Kasprzaka jest szkoła rodzenia? Załapałam się do programu "zdrowie, mama i ja" i na niektóre szkoły mogę chodzić za darmo. wiem, że Zofia też do tego programu należy
 
perla dzięki za fajną stronkę ;-)
Ja w sumie chcę iść, bo się nudzę :-D A mojemu M się przyda coś nowego. Co prawda szkoda kasy, ale wolałabym coś wiedzieć, zwłaszcza, że jestem tu zdana sama na siebie, bo rodzina daleko.
 
My tez na szkolepojdziemy bo mooj m sie boi malych dzieci a tak moze czegos sie dowie i bedzie bardziej przekonany do pomocy przydziecku, bo narazie mowi ze pol roku to ja bede sama je przebierala bo on sie boi ze polamie:-D:-D:-D:-D
 
poczytałam trochę na różnych forach. Ponad rok temu rodziła tam też moja znajoma, od początku była to ciąża z licznymi problemami. Ze szpitala, w sensie opieki medycznej, była bardzo zadowolona. I jest tam specjalny oddział dla maluchów, jeśli coś pójdzie nie tak...
Na 26 stycznia termin ma koleżanka i też wybrała też szpital. Jak urodzi, to będę znała świeże opinie:tak:
No to daj znać koniecznie, bo sama jestem ciekawa
 
reklama
perla dzięki za fajną stronkę ;-)
Ja w sumie chcę iść, bo się nudzę :-D A mojemu M się przyda coś nowego. Co prawda szkoda kasy, ale wolałabym coś wiedzieć, zwłaszcza, że jestem tu zdana sama na siebie, bo rodzina daleko.
widzę, że Ty też z Wawy jesteś. Jeśli jesteś tu zameldowana lub pracujesz to możesz załapać się na program Zdrowie, mama i ja i wtedy szkoła rodzenia jest za darmo w wielu miejscach. A jeśli ten program nie finansuje szkoły rodzenia, to jest jeszcze drugi program przez miasto opłacane
 
Do góry