reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szpital lipcówek

widzę, że Ty też z Wawy jesteś. Jeśli jesteś tu zameldowana lub pracujesz to możesz załapać się na program Zdrowie, mama i ja i wtedy szkoła rodzenia jest za darmo w wielu miejscach. A jeśli ten program nie finansuje szkoły rodzenia, to jest jeszcze drugi program przez miasto opłacane

Bardzo sie cieszę że coraz więcej dziewczyn pisze z Warszawy:-D Ja jestem z dzielnicy Włochy i myslę właśnie nad Kasprzaka, Zofią, Madalińskiego. Mam straszny mętlik w głowie jak przeczytałam te wszystkie opinie w internecie.
Dziewczyny a możecie polecić dobrego lekarza.
Dzieki z góry
Pozdrawiam
 
reklama
przeniosłam się tu, bo mój Ukochany parę lat temu dostał tu pracę. Nie chciałam przenosić się w połowie studiów, więc parę lat tak w rozjazdach żyliśmy.
A poza tym, mnie też tu łatwiej pracę było znaleźć :)
 
o to niezle! a Jelonki, Gorce czy Nowe Bemowo? ja od urodzenia w Wawie, a od 27 lat na Nowym Bemowie i stamtad to chyba najblizej do Bielanskiego (coby nie zbaczac z tematu)

Jelonki :-D Ja tu się przeniosłam z Katowic, skończyłam studia i wio :-D Tam już na prawdę jest kiepsko o Śląsku niestety się zapomina. Tutaj mamy pracę, ale w sumie też nie jest za ciekawie... Co poradzić, żyć trzeba...
 
tweenie ze mną było podobnie. Je przeniosłam się do W-wy za mężem który tu już pracował(byłam na 5-tym roku). I od tamtej pory tu zostałam.
Córkę rodziłam w Damianie i bardzo miło to wspominam. Pierszy poród - było dużo obaw.
Drugie też tam planuję. Czy któraś z przyszłych mam też będzie tam rodzić?
 
tweenie ze mną było podobnie. Je przeniosłam się do W-wy za mężem który tu już pracował(byłam na 5-tym roku). I od tamtej pory tu zostałam.
Córkę rodziłam w Damianie i bardzo miło to wspominam. Pierszy poród - było dużo obaw.
Drugie też tam planuję. Czy któraś z przyszłych mam też będzie tam rodzić?

Czytałam gdzieś że w Damianie jest drogo i cały poród kosztuje około 10 tys. Ale może to tylko plotki.
 
Ja jestem w Wawy Bemowo, Jelonki i właśnie się zastanawiam gdzie tu rodzić, a co wy planujecie? Mieszkam w tej dzielnicy już 10 lat,
 
reklama
Do góry