reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szpital lipcówek

Ja mieszkam kolo Zielonej Góry, ale rodzić najprawdopodobniej bedę w Sulechowie, tu w naszym rejonie ten szpital ma najlepszą opinię :tak:
 
reklama
Ja mieszkam kolo Zielonej Góry, ale rodzić najprawdopodobniej bedę w Sulechowie, tu w naszym rejonie ten szpital ma najlepszą opinię :tak:
A do jakiego lekarza chodzisz?? Ja chyba bede rodzila w Gubinie bo tam sie przeprowadzam przed porodem i troche mi szkoda zostawiac mojego dobrego gina no ale jak trzeba to trzeba.
 
Mam pytanie do dziewczyn z Krakowa - czy któras z Was korzysta lub korzystała z medicoveru?? Nie wiem jakiego lekarza wybrać a wykupiłam tam abonament.... nie wiem też jaki szpital wybrac.. może to za wczesnie jeszcze? Do tej pory byłam dwa razy u doktora Dziechciowskiego ale w innej przychodni bardzo dobry lekarz moim zdaniem ale niestety nie pracuje w madicoverze ...
 
witam, też zastanawiam się nad porodem w wodzie i w dwójce i też moja pani doktor tam nie pracuje. jeśli namierzysz położną wartą polecenia to napisz proszę namiar dzięki
 
Czesc dziewczynki ja jestem z Łodzi i w zasadzie to jeszcze nie wiem gdzie chce rodzić.Czy jest tu ktoś z tych okolic?:-)Mam na oku tylko jeden szpital ,na Sterlinga ewentualnie Madurowicz.MP nie wchodzi w rachube bo słyszałam ze tam jest taki przemiał jak w fabryce ,w Madurowiczu rodziłam i nie było tak zle ale jakoś mnie tam nie ciągnie.Na Sterlinga jest mały szpital i wydaje mi sie ze tym razem tam bede rodzic.Mąż obowiązkowo musi być przy mnie i nie tylko dlatego ze ja chce ale on strasznie mnie z tym męczy i nie wyobraża sobie że mogłoby go nie być. [url=http://www.suwaczki.com/]
gyxwwn15j0jzbfnd.png
[/URL]
 
Ostatnia edycja:
witam, też zastanawiam się nad porodem w wodzie i w dwójce i też moja pani doktor tam nie pracuje. jeśli namierzysz położną wartą polecenia to napisz proszę namiar dzięki

ooo moja :krajanka::-)hehehe no ja mam znajoma polozna ktora pracuje w dwojce i dopiero bedziemy z moja mam z nia gadac. Jak bede cos wiedziec to dam znac:)
 
ja od niedawna w Warszawie. Okazało się, że mój lekarz prowadzący i położna nie pracują w szpitalu. Nie za bardzo wiem, co teraz ze sobą zrobić... Nie wiem, czy szukać szpitala i tam wykupić już położną, czy też iść na żywioł do wybranego szpitala? :)
Zastanawiam się też, czy jest sens wykupywania położnej...

A co do szpitali, to zastanawiam się nad Zofiią, Kasprzaka i Karową (chyba tak sie nazywa:confused:). Najbardziej podoba mi się Zofia, ale to bardzo drogi szpital, więc pewnie sobie daruję
 
ja od niedawna w Warszawie. Okazało się, że mój lekarz prowadzący i położna nie pracują w szpitalu. Nie za bardzo wiem, co teraz ze sobą zrobić... Nie wiem, czy szukać szpitala i tam wykupić już położną, czy też iść na żywioł do wybranego szpitala? :)
Zastanawiam się też, czy jest sens wykupywania położnej...

A co do szpitali, to zastanawiam się nad Zofiią, Kasprzaka i Karową (chyba tak sie nazywa:confused:). Najbardziej podoba mi się Zofia, ale to bardzo drogi szpital, więc pewnie sobie daruję
A dlaczego zastanawiasz się nad Kasprzaka? bo ja się właśnie tez zastanawiałam, ale nic nie wiem na temat tego szpitala
 
reklama
poczytałam trochę na różnych forach. Ponad rok temu rodziła tam też moja znajoma, od początku była to ciąża z licznymi problemami. Ze szpitala, w sensie opieki medycznej, była bardzo zadowolona. I jest tam specjalny oddział dla maluchów, jeśli coś pójdzie nie tak...
Na 26 stycznia termin ma koleżanka i też wybrała też szpital. Jak urodzi, to będę znała świeże opinie:tak:
 
Do góry