reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szpital lipcówek

a powiedz dlaczego wybrałaś te dwa szpitale, co wiesz o ich usługach. ja na razie mam mętlik w głowie
polegalam na opinii kolezanek, znajomych (ktore tam rodzily, albo ktos im bliski) i po przeczytaniu informacji z programu "rodzic po ludzku", cennika, opinii na forach itd. no i w Bielanskim rodzilam rok temu i bylam zadowolona!
 
reklama
Dziewczyny z Krakkowa (a może i nie tylko). Która z Was wybiera się na porodówkę do Żeromskiego? A może ktoś jest zapisany do szkoły rodzenia tam?
 
Ja wczoraj na wizycie pytałam moją ginkę, czy jak przyjadę na Karową rodzić, czy mnie nie odeślą. Powiedziała, że skoro jestem Jej pacjentką, to mam pierwszeństwo, po drugie, mówi, że to moja pierwsza ciąża, więc raczej dziecko mi tak szybko z brzucha nie wyskoczy, więc jak nie będzie miejsc, mam powiedzieć, że ja poczekam. Trochę to dla mnie dziwnie zabrzmiało, ale mówi, że mam się nie martwić na zapas:-)
 
Też będę rodziała w Warszawie - planuję Żelazną. Wiem, że cięzko jest się tam dostać, ale "zarezerwowana" położna zwiększa szanse, szkoła rodzenia rekomendowana przez ten szpital podobno też, a do tego ciążą moją prowadzi lekarz z tego szpitala (moja szwagierka rok temu tam rodziła i bardzo sobie chwali, zresztą opinie w necie też są ok). Prawdą też jest że cenią się, ale wolę spać spokojnie - chociaż i tak zobaczymy jak to będzie w praktyce...
 
no właśnie z tymi szpitalami to urwanie głowy.
Czytałam o Karowej, Bielańskim, Kasprzaka, Żelaznej bo te głównie rozważam, ale widać z każdego mogą odesłać nawet jak jesteś pacjentką lekarza z tego szpitalu. Każdy z nich ma swoich przeciwników i zwolenników. Czytałam tez sporo dobrych opinii o bródnowskim, ale to dla mnie bardzo daleko, a moja koleżanka rodziła w Orłowskiego i była bardzo zadowolona, także milion opinii
 
To ja sie ciesze bo mam jeden szpital do wyboru:-p Do innego nie bedzie nam sie chyba chcialo gonic 50km jak cos, w sumei to pewnie M bedzie tak przerazony ze do tego blisko tesciowa bedzie kierowala:-D:-D:-D:-D
 
to w zależności chyba od zainteresowania. Pytałam na ostatniej wizycie ginkę, powiedziała mi, żebym około 26tc dzwoniła i się zapisywała, a zajęcia jakoś od 30tc. Ale może komuś innemu inaczej zalecano. Może gdzieś jest dużo chętnych i jakoś wcześniej robią zapisy, albo w ogóle prowadzą zajęcia już np. od 25 tc.

Poczytałam teraz w necie. wszystko zależy od szkoły, trzeba podzwonić i popytać. Czasem lepsze zajęcia wcześniej, bo po 30tc różnie bywa z naszym zdrowiem i chęciami. Brzuszek daje się we znaki.
 
Ostatnia edycja:
To ja sie ciesze bo mam jeden szpital do wyboru:-p Do innego nie bedzie nam sie chyba chcialo gonic 50km jak cos, w sumei to pewnie M bedzie tak przerazony ze do tego blisko tesciowa bedzie kierowala:-D:-D:-D:-D
To ja też mam to szczęscie, tylko mam jeszcze to nieszczęście że mam do niego 50 km, a po ostatnim expresowym porodzie to chyba będe musiała spac pod szpitalem żebym w drodze nie urodziła.

Dziewczyny, a może Wy wiecie kiedy należy zapisać sie do szkoły rodzenia?:-)

U nas rozpoczyna sie tak w 27, 28 tc
 
reklama
To ja sie ciesze bo mam jeden szpital do wyboru:-p Do innego nie bedzie nam sie chyba chcialo gonic 50km jak cos, w sumei to pewnie M bedzie tak przerazony ze do tego blisko tesciowa bedzie kierowala:-D:-D:-D:-D
Ja również, prawdopodobnie po przeprowadzce (oby do porodu jednak się udało!!!!) wyboru mieć nie będę :cool2: Ostatnio taxówkarz na klaksonie jechał jak mu powiedziałam że wody mi odeszły :tak::-D:-D:-D
 
Do góry